ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шестеро загиблих внаслідок нападу з ножем біля дитячого садка в Китаї (ВІДЕО)

Велика Епоха
Наслідки нападу з ножовими пораненнями в дитячому садку в повіті Ляньцзян, провінція Гуандун, Китай, 10 липня 2023 року, на кадрі з відео. (Youtube/скриншот)

25-річного чоловіка підозрюють у нападі на дитячий садок у китайській провінції Гуандун у понеділок, в результаті якого загинуло шестеро осіб і одна людина отримала поранення.

ЗМІ повідомили, що чоловік напав з ножем у повіті Ляньцзян у південній провінції. Підозрюваного на прізвище Ву з Ляньцзян було затримано, повідомила поліція, додавши, що вони проводять розслідування.

Деякі ЗМІ повідомили, що серед жертв були як дорослі, так і діти.

Інциденти з ножовими пораненнями в дошкільних закладах за останні кілька років викликали занепокоєння щодо безпеки в школах і садках.

Останні новини викликали емоційне обговорення на платформі соціальних мереж Weibo. Станом на 13:50 це була найпопулярніша дискусія з 290 мільйонами переглядів.

Один з користувачів поставив під сумнів безпеку в школах, особливо після подібних попередніх нападів.

"Чому такі випадки продовжують траплятися?"

У серпні минулого року троє людей загинули і шестеро були поранені в результаті різанини в дитячому садку в південній провінції Цзянсі.

У 2021 році чоловік убив двох дітей і поранив 16 у дитячому садку в південно-західному регіоні Гуансі.

У 2017 році 22-річний чоловік привів у дію вибуховий пристрій біля дитячого садка в провінції Цзянсу, в результаті чого загинув сам і ще кілька людей, а десятки отримали поранення.