ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Смертельний обвал будівлі в бразильському Пернамбуку: 5 загиблих і 8 зниклих безвісти (ВІДЕО)

Велика Епоха
(ReutersYoutube/скриншот)

У п'ятницю в північно-східному штаті Пернамбуку, Бразилія, обвал будівлі призвів до загибелі п'ятьох людей, ще вісім зникли безвісти. Трагічна подія була підтверджена органами цивільної оборони.

Рятувальні роботи

До 19:00 за місцевим часом (22:00 за Гринвічем) у п'ятницю з-під уламків заваленої будівлі, розташованої в районі Джанга на околиці міста Ресіфі, столиці штату Пернамбуку, були успішно врятовані четверо людей, повідомляє Reuters з посиланням на заяву секретаря цивільної оборони штату про хід рятувальної операції.

Отримавши інформацію про обвал о 6:35 ранку за місцевим часом (09:35 за Гринвічем), уряд Пернамбуку оперативно направив на місце події вісім бригад.

Точна причина обвалу будівлі наразі залишається невідомою.

Колишні мешканці багатоквартирного будинку заявили, що влада виселила їх у 2009 році. Однак вони також стверджують, що з того часу приміщення займали інші особи.

Місцева мешканка на ім'я Елісангела, яку цитує Sky News, сказала: "Ця будівля вже була визнана аварійною 14 років тому, і нам довелося виїхати".

"Моя мама жила в цьому будинку. Але коли ми поїхали, люди захопили [будівлю]... вони зробили багато ремонтних робіт", — додала вона.

Ресіфі, прибережне місто з населенням приблизно 1,5 мільйона осіб, останніми днями потерпає від сильних дощів. Ці несприятливі погодні умови могли зіграти свою роль, але нічого певного про інцидент сказати не можна.