ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Один загиблий, дев'ять поранених внаслідок аварії на американських гірках у Швеції (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Одна людина загинула і дев'ять отримали поранення, зокрема діти, в результаті аварії на американських гірках в парку розваг Grona Lund в столиці Швеції в неділю, повідомили представники парку.

Очевидці розповіли, що американська гірка Jetline частково зійшла з рейок під час катання, в результаті чого люди впали на землю.

"Сьогодні день жалоби в Grona Lund, у нас сталася дуже серйозна аварія на американських гірках Jetline, в результаті якої одна людина загинула і дев'ять отримали поранення", — заявив на прес-конференції Ян Ерікссон, виконавчий директор парку.

Карети швидкої допомоги, пожежні машини та гелікоптер прибули невдовзі після аварії, і поліція розпочала розслідування.

Поліція повідомила, що дев'ять постраждалих перебувають у лікарні, троє з них отримали важкі травми.

"Щось подібне не повинно було статися в Грона Лунд, але це сталося", — сказав Ерікссон, додавши, що 140-річний парк буде закритий щонайменше на тиждень, щоб допомогти поліції в розслідуванні.

Представник парку повідомив, що на американських гірках перебувало 14 осіб, коли передня частина частково зійшла з рейок. Потім вона зупинилася посеред колії з одним вагончиком, що висунувся.

Grona Lund — популярний атракціон на набережній на одному з численних островів Стокгольма, оточений кількома музеями.

Американські гірки Jetline на сталевих гусеницях розвивають швидкість до 90 км/год і висоту 30 метрів, перевозячи понад мільйон відвідувачів щороку, йдеться на сайті парку розваг.

Міністр культури Швеції Паріса Лільєстранд заявила, що новина про аварію є незрозумілою.