ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск знайшов собі заміну на посаді генерального директора Twitter (ВІДЕО)

Велика Епоха
Ілон Маск (Win McNamee/Getty Images)

Маск не конкретизував, хто обійме цю посаду, хоча The Wall Street Journal повідомляє, що глава рекламного відділу NBCUniversal Лінда Яккаріно "веде переговори" на цю посаду. У своєму твіті Маск оголосив, що він переходить від ролі генерального директора соціальної мережі до виконання обов'язків виконавчого голови і головного директора з технологій. За словами Маска, новий генеральний директор стане до роботи через шість тижнів.

"Радий оголосити, що у мене новий генеральний директор X/Twitter", — написав Маск у твіті. "Вона розпочне до роботи через ~6 тижнів! Моя роль перейде до виконання обов'язків виконавчого голови і технічного директора, який опікується за продукт, програмне забезпечення і системні адміністратори".

Маск придбав соціальну мережу в жовтні минулого року за 44 мільярди доларів після того, як спочатку запропонував купити її у квітні 2022 року. Після завершення угоди Маск обійняв посаду генерального директора і швидко звільнив попереднього генерального директора Twitter Парага Агравала та інших керівників. У листопаді він звільнив половину співробітників соціальної мережі.

Раніше Маск заявляв, що планує піти з посади генерального директора і призначити нового керівника до кінця 2023 року, зазначивши водночас, що зважатиме на результати опитування про те, чи повинен він залишатися на чолі компанії. Однак раніше він не називав жодних потенційних кандидатів.

За час своєї роботи на посаді генерального директора Маск значно переробив політику і функції Twitter, що призвело до того, що кілька великих рекламодавців призупинили витрати на соціальну мережу. Маск ввів оновлену, дорожчу підписку Twitter Blue, яка дає змогу користувачам купувати верифікацію, і нещодавно позбувся старих "старих" верифікованих відміток. Платформа також розпустила свою раду з довіри та безпеки і відновила акаунти раніше заблокованих користувачів, включно з колишнім президентом Дональдом Трампом і представником партії Марджорі Тейлор Грін.

Рішення Маска призначити нового генерального директора Twitter, ймовірно, заспокоїть інвесторів Tesla, які були стурбовані тим, що час, проведений Маском у Twitter, відволікає його від роботи на посаді генерального директора Tesla. Після того як стало відомо, що він знайшов заміну на цю посаду, акції Tesla різко зросли.

Хоча Маск скоро перестане бути генеральним директором Twitter, він, як і раніше, володіє компанією. Нещодавно Маск перейменував Twitter Inc. на X Corp. Він давно прагне створити те, що він називає "X, додаток для всього".