ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Щонайменше 51 людина загинула в ДТП на заході Кенії (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Щонайменше 51 людина загинула в результаті дорожньо-транспортної пригоди в Лондіані, на заході Кенії, в п'ятницю ввечері, коли вантажівка, що перевозила вантажний контейнер, з'їхала з дороги і врізалася в кілька автомобілів, повідомила поліція і свідки події.

Кадри наслідків аварії, показані місцевими телеканалами, демонструють покручені уламки автомобілів і мотоциклів поряд з пошкодженими мікроавтобусами і вантажівками.

"Я побачив зустрічний причіп, який мчав на великій швидкості. Я звернув убік і уникнув лобового зіткнення з ним. Чоловік, який їхав позаду мене, подумав, що я хочу щось купити. Він обігнав мене, і тоді я в нього врізався. Причіп з'їхав з дороги і зачепив інші автомобілі", — розповів водій Пітер Отієно.

"Я бачив близько 20 тіл на власні очі. Були й інші тіла, які лежали під машиною".

Червоний Хрест Кенії повідомив, що вантажівка протаранила більше шести автомобілів і збила пішоходів. За даними Червоного Хреста, понад 20 постраждалих були доставлені до місцевих лікарень.

"Країна сумує разом з сім'ями, які втратили близьких у жахливій дорожньо-транспортній пригоді в Лондіані", — написав у твіттері президент Кенії Вільям Руто.

"Прикро, що серед загиблих є молоді люди з багатообіцяючим майбутнім і бізнесмени, які займалися своїми повсякденними справами".

Ця аварія є однією з найбільш смертоносних на дорогах Кенії за останні роки. Минулого року 34 людини загинули в центральній Кенії, коли їхній автобус з'їхав з мосту і впав у річкову долину.