ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

"Китай готує свій народ до війни": кандидат у президенти США (ВІДЕО)

Велика Епоха
Кандидат у президенти від республіканців, колишній посол ООН Ніккі Гейлі виступає в Американському інституті підприємництва, Вашингтон, 27 червня 2023 року. (Drew Angerer/Getty Images)

Комуністичний режим Китаю готується розпочати війну на Тайвані та у США, вважає кандидатка у президенти й колишній посол США в ООН Ніккі Гейлі.

Гейлі засудила Комуністичну партію Китаю (КПК) під час виступу в аналітичному центрі American Enterprise Institute у Вашингтоні 27 червня. За її словами, цей режим є не конкурентом Сполучених Штатів, а їхнім найсерйознішим ворогом.

"Китай — це набагато більше, ніж просто конкурент", — сказала Гейлі. "Комуністичний Китай — це ворог".

"Кінцева мета китайської комуністичної партії зрозуміла: Китай готує свій народ до війни".

Коментарі Гейлі пролунали після заяв лідера КПК Сі Цзіньпіна, який сказав, що Китай має готуватися до "екстремальних" ситуацій. Цю фразу багато хто інтерпретував як евфемізм для військового конфлікту.

Режим також почав агресивну кампанію залякування Тайваню, США та їхніх союзників, провівши серію гучних повітряних і морських перехоплень їхніх збройних сил.

"Ці провокації не є збігом або випадковістю", — сказала Гейлі. Це цілеспрямовані дії комуністичної диктатури, яка сповнена рішучості розширити свою владу й перемогти Америку військовим і економічним способами".

"Америка — мета номер один для Китаю. Питання в тому, що ми збираємося з цим робити?".

Китайські солдати маршують на площі Тяньаньмень, Пекін, 3 вересня 2015 року. (Kevin Frayer/Getty Images)

Гейлі сказала, що Сполучені Штати повинні протистояти Китаю у всіх сферах, щоб запобігти війні за Тайвань, який, за твердженням КПК, є частиною її території.

"Тайвань є найбезпосереднішою метою [китайської] комуністичної партії", — сказала Гейлі. "Якщо Китай вторгнеться, це призведе до війни, якої ніхто з нас не хоче. Ми не можемо цього допустити".

Гейлі заявила, що Сполучені Штати десятиліттями сприяли такому стану справ, продовжуючи вести бізнес із Китаєм.

Оскільки КПК дотримується стратегії військово-цивільного злиття, згідно з якою всі цивільні структури повинні служити військовим цілям, вона змогла ефективно використовувати "американське підприємництво для підриву американської потужності", сказала Гейлі.

Гейлі додала, що КПК "зловживає" відкритістю США та готовністю світового ліберального порядку вести бізнес із Китаєм.

Ліберальна економічна теорія "нехтує роллю китайської комуністичної ідеології".

"Ми всі пам'ятаємо китайську кулю-шпигуна, яка пролетіла над нашою країною всього кілька місяців тому", — сказала Гейлі. "Вона не фотографувала наші прерії або пляжі. Вона пролітала над американськими ядерними ракетними установками".

"Ми повинні діяти зараз, щоб зберегти мир і запобігти війні. Нам потрібен лідер, який згуртує наш народ для протистояння цій загрозі на всіх фронтах".

Гейлі, яка також раніше обіймала посаду губернатора Південної Кароліни, заявила, що адміністрації Байдена і Трампа не змогли вжити адекватних заходів для протидії загрозі, яка походить від КПК.

Вона засудила нещодавню поїздку держсекретаря Ентоні Блінкена до Китаю, заявивши, що цей візит не досяг нічого, окрім того, що Китай став виглядати більш могутнім на міжнародній арені.

Вона також обрушилася на колишнього президента Дональда Трампа, заявивши, що його адміністрація не змогла розширити фокус своєї уваги на Китай за межі сфери торгівлі.

Сполучені Штати опинилися в слабшій, ніж потрібно, позиції, тому що адміністрація Трампа не зміцнила американські збройні сили в Азії, не припинила передання технологій Китаю і не згуртувала союзників у регіоні.

За матеріалами The Epoch Times USA