ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кількість загиблих після російського удару по ресторану в Краматорську зросла (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Рятувальники розбирали завали в Краматорську в середу, коли кількість жертв російського ракетного удару по популярному ресторану зросла.

Ракета влучила в переповнений людьми ресторан "Ріа Лаунж" під час обіду у вівторок, спричинивши велику пожежу, яка тривала понад дві години. До вечора середи влада повідомила, що підтверджено загибель 12 людей, в тому числі 14-річних сестер-близнючок, і ще 61 людина отримала поранення.

У той час як пошуково-рятувальні роботи тривають, українська розвідувальна служба повідомила, що затримала чоловіка, який, як стверджується, допомагав керувати ракетним ударом. СБУ звинуватила чоловіка, який, за її словами, є мешканцем Краматорська і працює в місцевій газотранспортній компанії, в тому, що він передав відеозаписи з ресторану російській військовій розвідці. СБУ не назвала ім'я цієї людини.

У середу вранці на терасі ресторану був безлад з перевернутих чорно-білих диванів. Поки кран піднімав уламки з великої купи покручених уламків, засмучені друзі та родичі людей, які досі вважаються зниклими безвісти.