ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Рятувальники знайшли тіло в бочці на каліфорнійському пляжі (ВІДЕО)

Велика Епоха
Поліцейські стоять біля бочки, в якій було виявлено тіло на пляжі Малібу Лагун, штат Каліфорнія, 31 липня 2023 року. (ROBYN BECK/AFP через Getty Images)

У понеділок, 31 липня, на знаменитому пляжі Малібу в Каліфорнії було знайдено бездиханне тіло в бочці. Розпочато розслідування.

Моторошна знахідка була зроблена на знаменитому пляжі Малібу в понеділок. Як повідомляє ABC7, 200-літрову бочку помітив у неділю ввечері муніципальний службовець. У той час бочка плавала у воді.

Тіло було виявлено лише наступного ранку, коли рятувальники також помітили бочку, принесену припливом, і витягли її, щоб відкрити, повідомляє Los Angeles Times.

Відтоді Департамент шерифа округу Лос-Анджелес заявив, що ведеться розслідування, яке намагається зрозуміти, що сталося і, перш за все, з'ясувати особу загиблого і причину його смерті.

Для цього поліція вже почала вивчати всі записи камер спостереження в околицях, зокрема, щоб з'ясувати, чи була бочка викинута в океан з пляжу Малібу, або ж вона потрапила туди з іншого місця.

Наразі жодної нової інформації про його особу чи причину смерті не з'явилося.

Однак ЗМІ висловили припущення, що це вбивство може бути пов'язане зі злочинною організацією, оскільки раніше повідомлялося про випадок виявлення скелетованих людських останків у бочці поблизу Лас-Вегаса, який, як виявилося, був пов'язаний з діями мафії.

Розслідування триває.