ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайський режим має намір стимулювати дівчаток народжувати з 15 років (ВІДЕО)

Велика Епоха
Дівчинка дивиться через ворота, Пекін, Китай, 19 вересня 2012 року. (Wang Zhao/AFP/GettyImages)

Комуністичний режим Китаю готується просувати "наукове дітонародження" у спробі розв’язати проблему низької народжуваності в країні.

Чиновники на різних місцевих рівнях проводитимуть заходи щодо підвищення народжуваності серед жінок, які мають право на дітонародження, і стимулювання дітонародження. Зокрема, дівчатка у віці 15 років отримуватимуть добавки фолієвої кислоти, а жінки у віці 49 років — допомогу місцевих медичних бригад, що спеціалізуються на репродукції, повідомляють китайські ЗМІ.

25 червня в одному з населених пунктів провінції Сичуань на заході Китаю було опубліковано оголошення про проведення опитування щодо "готовності до дітонародження" серед жінок у віці від 15 до 49 років та реєстрацію зацікавлених осіб у медичних центрах, щоб вони могли безоплатно отримувати фолієву кислоту.

Один інтернет-користувач із Пекіна прокоментував цей план: "Ті, кому зараз 49 років, народилися у 1974 році. Драконівські заходи того часу обмежували їхнє бажання народжувати, тепер їх змушують народжувати. Невже так важко ставитися до людей по-людськи?".

Один із користувачів мережі в Цзянсу розповів, що раніше жінкам погрожували втратою роботи, коли вони хотіли мати дітей. "Зараз обмеження нарешті знято, — написала вона, — але нам уже за 40".

Китай переживає катастрофічні наслідки політики однієї дитини, яку КПК проводила з 1979 по 2016 роки і яка включала державні програми примусових абортів, стерилізації та дітовбивства. Причому останнє особливо часто здійснювалося щодо дівчаток.

У звіті про дослідження населення Китаю за 2023 рік вказується, що рівень народжуваності в Китаї швидко знижується.

Щоб протистояти скороченню чисельності населення, 2021 року Китай почав проводити політику трьох дітей. Однак готовність китайського народу народжувати дітей вкрай низька, і 2022 року кількість новонароджених продовжувала знижуватися.

Минулого року в Китаї народилося всього 9,56 мільйона новонароджених — найнижчий показник із 1949 року, коли до влади прийшла Комуністична партія Китаю (КПК).

Прогнозується, що до 2100 року загальна чисельність населення Китаю скоротиться до 479 мільйонів осіб, що становитиме лише 4,8 відсотка від загальної чисельності населення світу, в той час як зараз вона становить 17 відсотків.

Китай офіційно стане "суперстаріючим суспільством" приблизно у 2032 році, йдеться у звіті.

У 2022 році китайський режим, нарешті, визнав перший рік негативного приросту населення — давно очікуваний згубний ефект жорстокої політики однієї дитини.

Згідно з офіційними даними Національного бюро статистики, природний приріст населення 2022 року становив –0,60 на тисячу осіб.

У звіті також пропонується політика допомоги для заохочення народжуваності, як-от грошові виплати, пільгове оподаткування, субсидії на житло і догляд за дітьми.

Проте, І Фусянь, старший науковий співробітник у галузі акушерства та гінекології в Університеті Вісконсін-Медісон, сказав у повідомленні Бі-Бі-Сі, що, хоча Пекін готовий повторити політику Токіо, "Китай, який "старіє швидше, ніж багатіє", навіть не має фінансових ресурсів, щоб слідувати шляхом Японії".

За матеріалами The Epoch Times USA