ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сі попередив керівництво нацбезпеки готуватися до найгіршого (ВІДЕО)

Велика Епоха
Голова КНР Сі Цзіньпін сидить поруч із порожнім кріслом колишнього голови Ху Цзіньтао під час церемонії закриття 20-го з'їзду Комуністичної партії Китаю у Великому залі народних зібрань, Пекін, 22 жовтня 2022 р. (Noel Celis/AFP via Getty Images)

Лідер Комуністичної партії Китаю (КПК) Сі Цзіньпін 30 травня закликав своїх вищих посадових осіб з національної безпеки бути готовими до "найгіршого сценарію".

Сі сказав, що вони повинні глибоко розуміти, що "складність питань національної безпеки, з якими ми зараз стикаємося, значно зросла".

Сі також наголосив, що режим має прискорити модернізацію збройних сил, зробивши їх ефективнішими в "реальних бойових діях і практичному використанні", оскільки КПК стикається зі "складною та серйозною" ситуацією з точки зору національної безпеки.

З минулого року Сполучені Штати ухвалили низку заходів, таких як стримування КПК у секторі високих технологій, арешти китайських шпигунів, закриття закордонних відділень таємної поліції Китаю та санкції проти китайських чиновників — усе це потужні контрзаходи проти глобальної експансії та проникнення режиму. Інші країни також наслідують цей приклад.

Військові кораблі та винищувачі ВМС Народно-визвольної армії Китаю (НВАК) беруть участь у військовій демонстрації в Південнокитайському морі, 12 квітня 2018 року. (Reuters)

Сі також зажадав побудувати систему моніторингу та раннього попередження ризиків, посилити освіту в галузі національної безпеки й поліпшити управління безпекою даних і ШІ.

Коментатор поточних подій зі США Лі Ліньї сказав The Epoch Times, що гучне повторення КПК про підтримку "політичної безпеки" також відображає поважний вік КПК.

"З моменту створення Комісії з національної безпеки проблеми безпеки не тільки не зменшилися, а й, схоже, поширилися на інші галузі", — сказав Лі. "Можна сказати, що це один із проявів того, що КПК стоїть перед кінцем".