ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Унаслідок пожежі в Австралії загинули 5 дітей та їхній батько (ВІДЕО)

Велика Епоха
Бригада пожежників і рятувальники штату Квінсленд на місці пожежі в будинку на острові Рассел, Австралія. Шість членів однієї сім'ї, включно з п'ятьма дітьми, імовірно загинули внаслідок пожежі в будинку на острові біля узбережжя Брісбена. (AAP Image/Nine News)

П'ять маленьких хлопчиків та їхній батько загинули внаслідок пожежі, що спалахнула в будинку на острові біля узбережжя Брісбена, Австралія.

Пожежа почалася в будинку на Тодман-стріт на острові Рассел одразу після шостої ранку в неділю і перекинулася на інші приміщення, знищивши три.

Брати 11-ти і 10-ти років, чотирирічні близнюки і трирічна дитина, а також їхній 34-річний батько жили в цьому будинку і вважаються зниклими безвісти, повідомила поліція Квінсленда.

Жінка 28 років, мати хлопчиків і дружина чоловіка, зуміла вибратися з вогню цілою і неушкодженою, їй надають допомогу бригади швидкої допомоги.

"Ця бідна жінка втратила всю свою сім'ю", — сказав журналістам у неділю суперінтендант Мет Келлі.

"Зараз вона дуже емоційно засмучена, але у неї немає жодних серйозних травм".

За його словами, пожежа торкнулася багатьох членів дружньої громади, включно зі співробітниками екстрених служб, які добре знали постраждалих.

"Очевидно, що це одна з найсильніших пожеж за довгий час", — сказав помічник комісара пожежної та аварійної служби штату Квінсленд Джон Кокатт.

На острові Рассел є сільська пожежна станція, але пожежники з материка прибули на острів на баржі, щоб допомогти місцевим бригадам у гасінні пожежі.

За словами Кокатта, головний будинок був "повністю знищений" вогнем, а дах обвалився, що ускладнює пошук зниклих безвісти.

Очікується, що бригади швидкої допомоги залишаться на місці події протягом кількох днів,

Служба швидкої допомоги штату Квінсленд надала допомогу дев'ятьом людям, включно із сусідами, двох доправили в лікарню в стабільному стані.

Острів Рассел завдовжки вісім кілометрів і завширшки майже три кілометри розташований між материковою частиною Квінсленда й островом Північний Страдброк. Його населення становить близько 3 700 осіб.

Місцеві жителі повідомили AAP, що постраждалі будинки розташовані недалеко від центру міста.