ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пасажирський поїзд зійшов з рейок у Швеції через екстремальні дощі (ВІДЕО)

Велика Епоха

У Швеції поїзд зійшов з рейок через проливні дощі, які обрушилися на південь Скандинавії. Дощ частково змив залізничний насип. Поліція повідомляє, що у вагонах було понад 100 пасажирів. Травми дістали троє людей. Їх доправили до лікарні.
Зливи принесли в регіон справжнє лихо. Затоплено дороги та будинки. Цю погоду можуть визнати найекстремальнішою для Швеції та Норвегії за останні десятиліття.

Метеорологи в обох країнах оголосили червоний рівень небезпеки - найсерйозніший із можливих. Кажуть, що найближчими годинами в деяких регіонах може випасти місячна норма опадів або більше. У Норвегії очікуються найсильніші повені за 25 років, а у Швеції — за 50.

У сусідній Данії також дощі. Тут оголосили жовтий рівень небезпеки. Тим часом у Фінляндії сильні грози очікують до кінця тижня.

Тим часом жителі словенського міста Црна-на-Короскем прибирають вулиці та будинки після дощів. Лихо зачепило дві третини території країни. Дощі лили кілька днів.

За даними ЗМІ, вони принесли найсильніші повені для Словенії за всю історію спостережень. Загинуло щонайменше шестеро людей. Змивало цілі будинки. Багато сіл тепер засипані уламками і сміттям.

Євросоюз запропонував важку техніку і команди рятувальників. Словенія також запросила у НАТО вертольоти, солдатів і збірні мости.