ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайські та російські компанії нелегально фінансували американських учених (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Понад 325 мільйонів доларів за 10 років отримали вчені з Національного інституту здоров’я як гонорари від китайських і російських організацій та фармацевтичних компаній.

Організація Open The Books, яка стежить за державними видатками, опублікувала новий звіт на півтори тисячі сторінок, де вказано які компанії, за що і коли платили гонорари вченим із Національного інституту здоров'я.

Деякі платежі надходили від організацій, які пізніше уклали федеральні контракти та отримали гранти. Це може свідчити про конфлікт інтересів.

Колишній директор Національного інституту здоров’я Френсіс Коллінз і колишній директор Національного інституту алергії та інфекційних захворювань д-р Ентоні Фаучі серед тих, хто отримував виплати з вересня 2009 року до жовтня 2020.

У звіті йдеться, що Коллінз отримав ліцензійні виплати щонайменше від чотирьох компаній. А вони з 2008 року отримали майже п’ятдесят мільйонів доларів від уряду США.

Раніше Фаучі заявляв, що віддає всі гонорари на благодійність.

Національний інститут здоров'я дозволяє винахідникам отримувати перші дві тисячі доларів від власника ліцензії повністю, а також 15% від суми гонорару розміром від двох до п'ятдесяти тисяч та 25% від суми гонорару більш як 50 тисяч доларів на рік.

Гранична сума гонорару – 150 тисяч доларів на рік.

У звіті також йдеться про 34 китайські компанії, які ліцензували технології інституту, спочатку профінансовані американськими платниками податків.

Частину ліцензійних платежів сплатив Уханьський інститут біологічних продуктів.

У 2016 році компанія розмістила свою штаб-квартиру поруч з Уханьським інститутом вірусології.

Російський виробник вакцин для тварин "Покровський біологічний завод" також здійснив кілька платежів двом науковцям з американських центрів контролю та профілактики захворювань.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube