ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дитяче автокрісло може спалахнути від дзеркала заднього сидіння (ФОТО)

Велика Епоха
(Скриншот /ViralHog)

Стурбована мама поділилася застереженням, щодо дзеркал і дитячих автокрісел, над яким варто замислитися.

У своїх відеороликах, розміщених у соціальних мережах, 33-річна канадська мама Наташа Фурлонг розповідає, що відкривши задні дверцята свого автомобіля, побачила дим.

Того травневого вечора Фурлонг була припаркована біля будинку свекрухи, а температура повітря становила лише 17°C, тож вона замислилася, що могло стати причиною пожежі. Її 9-річний син швидко з’ясував це.

«Ми зрозуміли, що дим йшов з автокрісла», — розповіла вона в інтерв’ю The Epoch Times. «Я навіть не могла уявити, що могло спричинити задимлення, поки мій син не вказав на те, що сонячне світло від дзеркала, яке знаходиться навпроти автокрісла, падає на сидіння автомобіля».

33-річна канадська мама Наташа Фурлонг з Вікторії, провінція Британської Колумбії, ділиться застереженням для батьків щодо дзеркал і дитячих автокрісел. (Скриншот /ViralHog)

За допомогою свого телефону Фурлонг зафіксувала промені світла, які відбиваються від автомобільного сидіння, і дим, що здіймається з пошкодженої частини чохла сидіння.

«Що за нісенітниця!» — чути, як вона вигукує на відео. «Уявляєте, що було б, якби дитина сиділа на своєму місці?!».

Коли Фурлонг прибрала дзеркало, сидіння перестало тліти, розповіла вона газеті.

За її словами, після цього виробник автокрісла, компанія Diono, зв’язалася з нею безпосередньо і запропонувала замінити чохол автокрісла. Виробник дзеркала, компанія Evenflo, також вийшла на зв’язок, повідомивши, що надішле їй чек на відшкодування.

Фурлонг поділилася з The Epoch Times електронним листуванням між нею та компанією-виробником дзеркала на знак підтвердження компенсації.

Мама двох дітей Наташа Фурлонг записала, як сонячні промені відбиваються від автокрісла її доньки й спалюють його. (Скриншот /ViralHog)
9-річний син Наташі Фурлонг виявив, що винуватцем було дзеркало, яке відбивало сонячне світло. (Скриншот /ViralHog)

«Так багато дітей сплять в автокріслах, і я дуже хвилююся, що вони можуть отримати травму, якщо світло, відбите дзеркалом, буде досить яскравим», — розповіла вона газеті. «Я дуже рада, що моя донька не постраждала і що я змогла записати відео і поділитися ним з іншими батьками, аби попередити їх про цей ризик».

У 18-місячної доньки Фурлонга був рефлюкс, коли вона була новонародженою, і дзеркало стало «рятівником» для матері, дозволивши їй перевірити, чи дихає вона.

На відео Наташа Фурлонг зафіксувала, як виглядає, пошкодження автокрісла її доньки. (Скриншот/ViralHog)
​Наташа Фурлонг та її сім’я. (Фотографія надана Наташею Фурлонг)

«Саме для таких випадків і потрібне дзеркало», — каже вона. «Мами знають, що діти засинають в машині, а ми, жінки, паркуємося, насолоджуємося тишею, п'ємо каву і листуємось у телефоні».

Вона додала, що отримала «величезну кількість коментарів» від батьків, які були «приголомшені» і не знали про ризики, які становлять дзеркала.

Але вона також отримала «тонну непристойних коментарів», хоча вони її не турбують.

«Я знаю, що поширюю інформацію і допомагаю іншим батькам», — зазначила вона, додавши, що деякі з них навіть допомогли їй знайти рішення. «Зважаючи на те, що мені порадили, я вирішила замовити камеру на заднє сидіння, і використовувати її в майбутньому».

За матеріалами The Epoch Times USA