ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Політика Байдена відкриває лазівки для торговців людьми, заявляють інсайдери (ФОТО)

Велика Епоха
Нелегальні іммігранти сідають у фургони, чекаючи вздовж прикордонної стіни, щоб здатися співробітникам Митної та прикордонної служби США (CBP) для оформлення імміграційних документів і надання притулку після перетину річки Ріо-Гранде до США на американо-мексиканському кордоні в Ель-Пасо, Техас, 11 травня 2023 року. (Patrick T. Fallon/AFP via Getty Images)

Інсайдери та експерти стверджують, що прикордонна політика президента Джо Байдена сприяє розвитку індустрії торгівлі дітьми.

Як зазначає некомерційна організація Save the Children, "торгівля дітьми зачіпає всі країни світу". Майже 30% усіх жертв торгівлі людьми у світі — діти, і більшість із них — дівчатка. Багато жертв зазнають експлуатації з боку знайомих їм людей, наприклад, членів сім'ї.

Незважаючи на міф про те, що торгівля людьми відбувається здебільшого в країнах, що розвиваються, організація Save the Children стверджує, що "США — одна з найактивніших країн у світі, коли йдеться про секс-торгівлю".

У дитинстві Віктор Маркс зазнавав жорстокого насильства, тортур, а потім був залишений помирати в комерційному холодильнику. На той час, коли він закінчив школу, його життя звелося до наркотиків, бійок і крадіжок. Своїм виживанням він зобов'язаний армійській дисципліні та вірі в Бога. Сьогодні через свою організацію "Все можливо" Віктор Маркс присвячує свій час вистеженню сексуальних злочинців і порятунку жінок і дітей, які опинилися в полоні в торговців і ґвалтівників.

Віктор Маркс — один із тих, хто все частіше засуджує адміністрацію Байдена за її прикордонну політику, яка, на їхню думку, допомагає торговцям людьми. В ексклюзивному інтерв'ю Epoch Times пан Маркс розповів про останню рятувальну операцію, яку він і його дружина Ейлін проводили 48 годин тому.

Жертвою стала дівчинка-підліток, яку в 14 років передали 53-річному педофілу.

Ейлін Маркс (ліворуч) і Віктор Маркс (праворуч) проводжають жертву секс-торгівлі до літака, що очікує її вильоту з країни, 25 липня 2023 р. (Надано Віктором Марксом)

Приватний літак, використаний для "польоту на свободу" жертви, був профінансований анонімними спонсорами з Алабами. Пілот, особистість якого тримається в секреті, є членом "Блакитних ангелів".

Відсутність у підлітка паспорта стала однією з численних труднощів під час порятунку. У результаті потерпілий і його рятувальники були затримані на кордоні США. Їх розділили і допитували протягом кількох годин.

Співробітники прикордонної служби підозрювали, що пан Маркс і його дружина займаються торгівлею. Тільки після того, як на місце події доставили двох агентів CBP, і провідний агент упізнав Віктора Маркса, все змінилося.

Цей агент не тільки переконав інших у тому, що дитина перебуває в безпеці з паном Марксом, а й надав дівчинці терміновий в'їзд до США.

"Без паспорта — це нечувано", — каже пан Маркс. "Знімаю капелюха перед Міністерством національної безпеки і Митно-прикордонною службою США. Один з агентів навіть підвіз нас до місця, де ми збиралися провести ніч. Агент, який пропустив її без паспорта, навіть дозволив мені з ним сфотографуватися".

Віктор Маркс (праворуч) тисне руку "офіцеру Весу", спеціальному агенту Міністерства національної безпеки, який прискорив терміновий в'їзд до США підлітка, який став жертвою секс-торгівлі та був вивезений з іншої країни 25 липня 2023 року. (Надано Віктором Марксом)

20 липня сенатори-республіканці провели пресконференцію, на якій звинуватили президента Джо Байдена у сприянні торгівлі людьми завдяки його "провальній політиці відкритих кордонів".

Сенатор Джон Корнін (Республіканська партія - Техас) зазначив, що 300 тис. дітей влаштувало до спонсорів у США Міністерство охорони здоров'я та соціальних служб або Управління з переміщення біженців адміністрації Байдена. З цих 300 000 дітей близько 85 000 наразі зникли безвісти або вважаються зниклими безвісти.

"Щодо 85 000 із цих дітей запит про надання інформації про їхній добробут протягом 30 днів, який зазвичай надсилає адміністрація, залишився без відповіді. Що з ними відбувається — чи ходять вони до школи, чи отримують медичну допомогу, чи вербуються бандами, чи стають жертвами секс-торгівлі, чи просто піддаються зневажливому ставленню або жорстокому поводженню — адміністрація Байдена не знає і, чесно кажучи, не дбає про це".

Корнін додав, що, хоча такі високопоставлені чиновники, як колишня міністерка праці Марті Волш і колишня директорка Ради з питань внутрішньої політики США Сьюзан Райс, були проінформовані про те, що відбувається, вони "відмовилися що-небудь зробити".

У повідомленні, опублікованому 11 липня в одній із соціальних мереж, республіканці із Сенату стверджують, що адміністрація Байдена "створила найбільшу в історії США мережу з торгівлі дітьми".

Виступаючи в програмі Джессі Воттерса Primetime, сенатор Джош Хоулі (Республіканська партія - штат Міссурі) закликав ФБР провести розслідування щодо Міністерства внутрішньої безпеки, "щоб визначити, хто сприяє цим контрабандистам", заявивши: "У нас найбільша мережа контрабанди дітей і найбільша мережа дитячої праці в історії США, і ця адміністрація несе за це відповідальність".

У квітні, даючи свідчення в підкомітеті Палати представників з питань чесності, безпеки та імміграційного контролю, викривачка Тара Лі Родас заявила: "Навмисне чи ні, але справедливо буде сказати, що уряд США став провідником великомасштабної багатомільярдної схеми торгівлі дітьми, керованої мерзенними суб'єктами, які прагнуть нажитися на житті дітей".

Джессіка Вон, директорка відділу політичних досліджень Центру імміграційних досліджень, також дала свідчення на слуханнях 26 квітня: "Адміністрація Байдена проводить політику, що заохочує нелегальний в'їзд дітей-іноземців, яких не супроводжують, у масовому масштабі".

Шина Родрігес, президент і засновник Альянсу за безпечний Техас, також дала свідчення в Конгресі

"Я знала, що я бачу", — сказала пані Родрігес в інтерв'ю Epoch Times. "Я знала, що мені говорили діти".

Одне з тисяч посвідчень особи, що належать дітям, які викидаються після перетину ними кордону США (надано Шиною Родрігес)

Родрігес поділилася з Epoch Times фотографіями деяких із тисяч посвідчень особи, які вона бачила викинутими на техаському боці кордону. Побоюючись, що людина, у якої перебувають діти, може побачити ці знімки, пані Родрігес попросила Epoch Times розмити їхні обличчя і відредагувати будь-яку ідентифікаційну інформацію. Наймолодшому з них було всього 6 років.

Під час одного зі своїх численних візитів на кордон Родрігес зустріла в районі долини Ріо-Гранде 10-річну дівчинку з Гватемали без супроводу дорослих. Судячи із зовнішнього вигляду дитини, пані Родрігес була впевнена, що над нею "поглумилися в дорозі".

В інтерв'ю телеканалу Fox News федеральний агент Тім Баллард заявив, що політика адміністрації Байдена "абсолютно заохочує" ринок торгівлі дітьми.

Він пояснив, що торговці дітьми зв'язуються зі "спонсором", а федеральна влада і неурядові організації зв'язуються зі "спонсорами" і передають їм дітей.

"Вони буквально телефонують за номером телефону — я бачив, як вони це роблять", — сказав Баллард, додавши, що "хтось прийде і забере їх, або наші платники податків заплатять за доставку цих дітей на ім'я, яке дав дитині торговець. Усе дуже просто".

Родрігес особливо наголосила на ще одному заході, ухваленому адміністрацією пана Байдена для того, щоб унеможливити докази спорідненості дитини зі "спонсорами", які видають себе за членів сім'ї.

У службовій записці від 19 травня (pdf) Митна та прикордонна служба США (CBP) оголосила про припинення тестування ДНК членів сім'ї. Ці тести "дозволили МНБ виявити численні спроби сімейного шахрайства на південному кордоні", - написав конгресмен Гленн Гротман (Республіканська партія - Вісконсін) разом з іншими законотворцями в листі до виконуючого обов'язки комісара CBP Трою Міллера. Гротман є головою підкомітету Палати представників з національної безпеки, кордону та закордонних справ.

"Крім того, — йдеться в листі, — у звіті генерального інспектора DHS було встановлено, що кожна десята дитина, яка пройшла тест ДНК, не була пов'язана з дорослими, які видавали себе за її батьків. Згідно з іншими звітами, 3 з 10 дітей не були пов'язані з дорослими, які стверджували, що вони є їхніми батьками".

Пані Родрігес також висловила припущення, що кількість зниклих або необлікованих неповнолітніх "сильно занижена", оскільки без ідентифікації особистості та ДНК-тестів "їх не існує". Вона додала, що важко не визнати, що "значну частину з них" продали в проституцію або на примусові роботи, або вони померли.

Згідно зі щомісячним оперативним зведенням за травень 2023 року, в середньому за день співробітники CBP зустрічали 435 несупроводжуваних неповнолітніх. Загалом у травні співробітники CBP зустріли 9943 несупроводжуваних неповнолітніх.

Epoch Times звернулася по коментарі до Білого дому, Митної та прикордонної служби і Міністерства юстиції.

За матеріалами Epoch Times