ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Виверження вулкана Етна призвело до закриття аеропорту Катанії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Вид на кратери на вершині гори Етна в березні 2021 року. Ілюстрація. (Fabrizio Villa/Getty Images)

Всі рейси, що прибувають і відправляються з аеропорту Катанії на Сицилії, скасовані до 20:00 понеділка через виверження вулкана Етна, попіл якого падає на повітряний простір, повідомили в аеропорту.

"Через виверження вулкана Етна і падіння вулканічного попелу польоти призупинені до 20:00 (18:00 за Гринвічем)", — йдеться в повідомленні на сайті компанії, що управляє аеропортом Катанії.

Раніше в той же день вона повідомила, що рейси на виліт і приліт скасовані лише до 11:00 за Гринвічем, і попросила пасажирів звертатися до своїх авіакомпаній для отримання додаткової інформації.

Заборона руху для двоколісного транспорту

Водночас мер Катанії Енріко Трантіно підписав указ "про заборону використання двоколісного транспорту, велосипедів і мотоциклів на найближчі 48 годин, оскільки багато районів міста вкриті шаром вулканічного попелу", — йдеться на сайті муніципалітету.

Гора Етна висотою 3324 метри є найвищим діючим вулканом в Європі. Він часто вивергався протягом останніх 500 000 років. Минулого року через міжнародний аеропорт Катанії, який обслуговує східну частину Сицилії, одного з найпопулярніших туристичних напрямків Італії, пройшло близько 10 мільйонів пасажирів.