ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Підозрювані у шпигунстві на користь Росії затримані у Великобританії (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Трьом громадянам Болгарії, які проживають в Англії і були заарештовані в лютому за підозрою в шпигунстві, пред'явлені звинувачення у володінні фальшивими посвідченнями особи, повідомила у вівторок столична поліція Лондона.

45-річний Орлін Русєв, 42-річний Бізер Джамбазов і 32-річна Катрін Іванова були взяті під варту після того, як минулого місяця постали перед Центральним кримінальним судом Лондона.

Трійцю підозрюють у роботі на російські спецслужби, повідомляє BBC та інші британські ЗМІ.

У звинуваченнях стверджується, ніби серед 34 документів, що посвідчують особу, у трьох були фальшиві. ВВС повідомляє, що документи, в тому числі паспорти та посвідчення особи, були видані у Великобританії, Болгарії, Франції, Італії, Іспанії, Хорватії, Словенії, Греції та Чеській Республіці.

Детективи контртерористичної служби заарештували цих трьох осіб разом з двома іншими за підозрою в скоєнні злочину, передбаченого Законом про державну таємницю 1911 року, який криміналізує шпигунство. Розслідування триває.

Двоє інших заарештованих, 31-річний чоловік і 29-річна жінка, обидва з Лондона, були звільнені під заставу і мають постати перед судом наступного місяця.

Щодо трьох обвинувачених не було зроблено жодних заяв про визнання вини. Дата наступного судового засідання ще не призначена.

ВВС повідомляє, що всі троє проживали у Великобританії протягом багатьох років.