ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китай припиняє публікацію даних про безробіття серед молоді (ВІДЕО)

Велика Епоха


ярмарок вакансій
ярмарок вакансій

Немає статистики – немає безробіття. Такий гештег у Китаї набирає популярності після того, як бюро статистики вирішило не публікувати даних про безробіття за цей місяць.

Таке рішення ухвалили після того, як рівень безробіття серед молоді в Китаї досяг рекордного максимуму.

З квітня до червня офіційний рівень безробіття серед осіб віком від шістнадцяти до двадцяти чотирьох років зріс із двадцяти цілих чотирьох десятих (20,4%) до двадцяти однієї цілої трьох десятих (21,3%) відсотка. Але експерт з економіки Китаю попереджає, що реальні дані можуть бути ще вищими.

"Рівень безробіття серед людей віком від 16 до 24 років перевищує двадцять відсотків. Це згідно з даними уряду. Вважаю, що реальна кількість може сягати тридцяти відсотків", — сказав Френк Се, професор з маркетингу.

Експерт з інвестицій Браян Маккарті сказав NTD, що на рівень безробіття можуть, як і раніше, впливати обмеження, що діяли під час пандемії.

Браян Маккарті, головний стратег інвестиційно-консалтингової фірми сказав: "Брак можливостей для працевлаштування збільшує труднощі для малих підприємств, які фактично були розорені під час пандемічних локдаунів. Вони не отримували субсидій, які б допомогли їм подолати цей важкий період на відміну від малого бізнесу на Заході".

Багато китайських інтернет-користувачів незадоволені приховуванням даних про безробіття. Деякі пишуть, що після закінчення коледжу так і не змогли знайти роботи.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube