ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міністр оборони Китаю відвідав Росію і Білорусь на знак підтримки (ВІДЕО)

Велика Епоха
Міністр оборони Китаю відвідав Росію і Білорусь на знак підтримки (ВІДЕО)

Міністр оборони Китаю відвідує Росію та Білорусь, демонструючи свою підтримку. Водночас Захід прагне ізолювати їх у зв'язку з вторгненням Росії до України. Виступаючи на безпековому форумі, китайський міністр каже, що важливо спілкуватися відкрито.

Китай обіцяє поліпшити свої військові зв'язки з низкою країн. США серед них немає. Міністр оборони країни Лі Шаньфу виступив на нещодавній безпековій конференції у Москві.

Він сказав, що Пекін готовий покращити свої відносини з Європою та поглибити військову співпрацю із сусідами, зокрема з членами Асоціації держав Південно-Східної Азії.

Він також сказав, що Китай зміцнюватиме дружні відносини з афро-латиноамериканськими країнами і з країнами Карибського басейну та південної частини Тихого океану. Крім того, Лі заявив, що Пекін нікому не дозволить втручатися в тайванське питання, і назвав його внутрішньою проблемою Китаю.

Це було сказано після того, як віце-президент Тайваню минулої суботи зробив зупинку в Нью-Йорку. Саме він – лідирує на майбутніх президентських виборах на острові.

Військова напруженість між США та Китаєм зростає. Пекін відмовляється від військової співпраці з Вашингтоном. Так він висловлює протест проти військових санкцій, які США наклали на Китай шість років тому. З іншого боку, Китай та Росія зміцнюють свої відносини.

Шойгу сказав: «Упевнений, що сьогоднішня зустріч сприятиме поглибленню традиційно дружніх зв'язків між нашими міністерствами та збройними силами наших країн, зміцненню регіональної та глобальної безпеки».

Міністри оборони двох країн зустрілися в Москві в межах безпекового форуму.

Безпілотні літальні апарати, керовані ракети, системи озброєння великої дальності та багато іншого показав Китай російському міністру оборони. Китайський стенд став частиною військової виставки Армія-2023.

Згідно з відео, опублікованим Міноборони Росії, Сергій Шойгу також проінспектував техніку з Ірану та Індії.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube