ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США зміцнюють оборонні зв'язки з Австралією та Японією, що змінюють "правила гри" (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Єдиним фронтом проти Китаю. Австралія і Японія підписали нову оборонну угоду про співпрацю в Індо-Тихоокеанському регіоні. Вона послаблює імміграційний контроль для військовиків, що дасть поштовх до спільних навчань між двома країнами. Також спрощується процес транспортування зброї та боєприпасів.

Тепер Австралія та США – єдині країни, що уклали такі угоди з Японією. Наприкінці цього місяця кожна зі сторін направить винищувачі для проведення спільних навчань.

У разі конфлікту австралійські системи раннього попередження допоможуть США та Японії виявити ракетні пускові установки в регіоні. Водночас вони протистоятимуть дедалі агресивнішим діям комуністичного Китаю.

Раніше вже було підписано оборонні угоди між США, Австралією, Японією та Індією, а також між США, Великою Британією та Австралією. Також США, Японія та Південна Корея разом протистоять ядерній загрозі з боку КНДР. До них можуть приєднатися й Філіппіни.

Адміністрація Байдена розширює угоди з безпеки в Індо-Тихоокеанському регіоні, але жодна безпосередньо не спрямована на військове стримування Китаю.

Про це дивіться в нашому випуску новин на Yutube:

Підписуйтесь на наш канал на Yutube