Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Внутрішньовенне введення вітаміну С знижує смертність від Covid-19 на 70%

Понеділок, 8 листопада 2021 року

Згідно з дослідженнями, внутрішньовенне введення великих доз вітаміну С пом'якшує перебіг хвороби від Covid-19 (iStock)

Пілотне дослідження показало значні покращення у інфікованих коронавірусом пацієнтів після приймання підвищених доз вітаміну С.

При думці про вітамін С багато хто в першу чергу згадує лимони і здорове харчування. Відомий під технічною назвою аскорбінова кислота, вітамін С є схваленим та визнаним лікарським засобом. Пілотне дослідження за участю пацієнтів заражених COVID-19 з Китаю, які потребували інтенсивної терапії, показало значне покращення стану здоров'я після застосування терапії з використанням високих доз вітаміну С. В результаті було розпочато дослідження з інфузійної терапії вітаміном С у пацієнтів із COVID-19 у Канаді, Італії, США та Китаї. З березня 2020 року уряд Шанхаю рекомендує пацієнтам із COVID внутрішньовенну терапію підвищеними дозами вітаміну С .

Перспективне пілотне дослідження

В Ухані, центрі спалаху SARS-CoV-2, у лютому 2020 року в лікарні Чжуннань вже почалося дослідження з лікування COVID вітаміном С. У подкасті Springer Medizin Verlag доктор Клаудія Фольбрахт пояснює результати. Протягом одного тижня пацієнти COVID отримували внутрішньовенно 24 г вітаміну С на день.

Лікар Фольбрахт повідомляє, що у пацієнтів, які отримували таке лікування, було зафіксовано значне покращення постачання киснем зниження рівня запального рецептора інтерлейкіну 6. Паралельно з лікуванням вітаміном С інша група отримувала плацебо. У групі плацебо, однак, рівень кисню погіршився, а індикатор запалення інтерлейкін 6 збільшився. Крім того, у групі з вітаміном С спостерігалася тенденція до зменшення кількості днів вентиляції, смертність становила 21,7 відсотка, а пошкодження органів трохи зменшилось.

У групі плацебо, навпаки, смертність становила 47,6%, а ушкодження органів продовжували збільшуватися. Загалом експерт оцінив тенденцію як "дуже разючу". Проте пілотне дослідження не було повністю завершено і вже наприкінці березня 2020 року було припинено. Як причини автори вказують, що кількість пацієнтів COVID так сильно скоротилося, і що цільове число пацієнтів не було досягнуто. Як повідомляє Orthomolecular Medicine News, 50 тонн вітаміну С мали відправити до китайської провінції Хубей (столиця Ухань) вже наприкінці лютого 2020 року.

Критичні зауваження

Загалом вітамін С висвітлювався мало, а коли висвітлювався, його ефективність заперечувалась або оцінювалася як "не доведена". У критиці того, що вітамін С не впливає на COVID, повідомлення посилаються на дослідження в журналі JAMA. У цьому дослідженні вивчався пероральне приймання високих доз вітаміну С у кількості 8 г.

Лікар Олав Мюллер-Лібенау має більш ніж 25-річний досвід роботи з інфузіями високих доз вітаміну С і каже Epoch Times, що пероральне приймання високих доз вітаміну С не допомагає при тяжкій формі COVID. За його словами, організм може використати максимум 1,5 г - 2 г вітаміну С перорально, а решта виводиться з організму.

На відміну від цього внутрішньовенне введення дозволяє організму повністю засвоїти необхідну високу дозу. Хоча дослідження JAMA зазнало широкої критики, доктор Мадлен Верманн інтенсивно вивчала вплив вітаміну С на вірусні інфекції, приділяючи особливу увагу лікуванню COVID.

Доктор Верманн пояснює, чому дефіцит вітаміну С сприяє розвитку інфекцій та важких течій, особливо у групах ризику. Крім того, потреба у вітаміні С зростає у разі вірусної інфекції. Якщо це використовують, то клітинні механізми функціонують краще, і запалення можуть бути придушені.

Д-р Фольбрахт і д-р Мюллер-Лібенау відзначають, що понад 150 процесів в організмі підтримуються вітаміном С. Тому цей вітамін є однією з найважливіших речовин в організмі. Тому цей вітамін є одним із найважливіших факторів для імунної системи. Він активує багато противірусних імунних процесів. Судини та легені також захищені від страшного цитокінового шторму.

У жовтневому номері журналу "Ортомолекулярна медицина" за 2021 рік описано, як різні дослідження показали порівняні результати. Згідно з цими даними, серед іншого, ризик тяжкого прогресування захворювання був знижений на 72 відсотки, покращилося постачання киснем, а ризик смертності в групі вітаміну С був знижений на 70 відсотків проти групи плацебо.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...