Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

«Катастрофа для людства»: американський імунолог Фаучі попереджає про нові типи вірусів

Субота, 6 листопада 2021 року

Ентоні Фаучі: "Кошмар все ще триває". (Susan Walsh/AP/dpa/dpa)

Ентоні Фаучі не вірить, що пандемія може бути ліквідована до наступного літа. І малює при цьому багато похмурих картин.

Американський імунолог Ентоні Фаучі застеріг від небезпеки злиття нинішнього коронавірусу з іншими типами вірусів. "Це було б жахливо! І, звісно, це можливо", — сказав радник уряду США щотижневій газеті Die Zeit.

Фаучі зазначив, що перший вірус Sars викликав смертність у 10 відсотків у 2003 році, а вірус Mers — від 25 до 35 відсотків десять років по тому. "Вірус, який так само легко передавався, як нинішній Sars-CoV-2, на додаток до смертності цих більш ранніх коронавірусів — стало б катастрофою для людства".

Фаучі закликав до масштабних зусиль щодо розробки універсальних вакцин проти коронавірусів. "Було б наївно вважати, що нас позбавлять ще одного вірусу". За його словами, потрібні глобальні зусилля. Жодна країна не може впоратися з цим сама, сказав він. "Ми переживаємо пандемію, подібної до якої ми не бачили вже понад 100 років", — продовжує імунолог. "Кошмар все ще триває".

На питання, чи закінчиться коронавірусна пандемія наступної весни, він обережно відповів: "Я думаю, що цілком можливо, що ми стримаємо пандемію. Але я не бачу, щоб ми викоренили її до наступного літа".

Фаучі виступив на захист вакцинації дітей. Після екстреного схвалення вакцини від Covid-19 від компанії Biontech/Pfizer для дітей віком від п'яти до одинадцяти років у США, експертна група чиновників охорони здоров'я також дала свій дозвіл.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...