Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Moderna стверджує, що її вакцина безпечна та ефективна для дітей 6-11 років

Понеділок, 1 листопада 2021 року

Флакони з вакциною COVID -19 компанії Moderna у Бріджпорті, штат Коннектикут, на архівній фотографії (Joseph Prezioso/AFP via Getty Images)

В понеділок компанія Moderna заявила, що її вакцина COVID-19 здатна викликати сильну імунну відповідь у дітей віком від 6 до 11 років, посилаючись на нове дослідження.

Компанія заявила, що проміжний аналіз даних показав "надійну нейтралізувальну відповідь антитіл" після введення дітям цієї вікової групи і двох доз вакцини мРНК-1273 в дозі 50 мкг, що вдвічі менше дози вакцини, яка використовується для дорослих з інтервалом у чотири тижні, повідомляє компанія. У цьому рандомізованому, плацебо-контрольованому дослідженні учасники були поділені на три вікові групи, включаючи 4753 дитини віком від 6 до 11 років. Учасникам вводили вакцину або плацебо.

Компанія Moderna заявила, що її вакцина добре переносилася, а профіль безпеки та переносимості в цілому відповідав результатам дослідження, проведеного серед підлітків та дорослих. Найбільш поширеними побічними явищами були втома, головний біль, лихоманка та біль у місці ін'єкції. Більшість побічних ефектів були легкими або помірними.

Найближчим часом Moderna планує надати дані дослідження Управлінню з контролю за продуктами та ліками США (FDA), Європейському агентству з лікарських засобів та іншим міжнародним регулювальним органам.

"Нас надихнула імуногенність та безпека мРНК-1273 у дітей віком від 6 до 12 років і раді, що в ході дослідження було досягнуто первинних кінцевих точок імуногенності», — сказав Стефан Бансель, генеральний директор компанії Moderna. "Ми з нетерпінням чекаємо подачі заявок до регулювальних органів по всьому світу і, як і раніше, прагнемо зробити свій внесок, щоб допомогти покласти край пандемії COVID-19 за допомогою вакцини для дорослих і дітей різного віку".

У вересні Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC) повідомив, що серед людей, які отримали вакцини Moderna та Pfizer на основі мРНК, були зареєстровані випадки запалення серця, включаючи міокардит та перикардит, особливо серед підлітків та молодих чоловіків. Міокардит і перикардит можуть викликати такі симптоми, як біль у грудях, задишка та відчуття прискореного серцебиття, тріпотіння ударів серця.

Попри можливі побічні ефекти, CDC, як і раніше, рекомендує вакцинуватися людям віком 12 років та старше.

"Відомі ризики захворювання COVID-19 і пов'язаних з ним, можливо, серйозних ускладнень, таких як довгострокові проблеми зі здоров'ям, госпіталізація і навіть смерть, набагато переважують потенційні ризики рідкісної побічної реакції на щеплення, включаючи можливий ризик міокардиту або перикардиту ", — йдеться в повідомленні CDC.

Компанія Moderna не повідомила, чи були випадки міокардиту в учасників програми KidCOVE.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...