Субота, Гру 4, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Великобританія: лабораторія з тестування Covid призупинила роботу після того, як тисячі людей отримали неправильні результати

Вівторок, 19 жовтня 2021 року

Медичний працівник проводить ПЛР-тестування жінці у відділенні інтенсивної терапії університетської лікарні імені Рафіка Харірі в столиці Лівану Бейруті, 5 січня 2021 року. (Joseph Eid/AFP via Getty Images)

Представники охорони здоров'я Великобританії у п'ятницю 15 жовтня заявили, що приблизно 43 000 осіб могли отримати невірний висновок про те, що у них немає вірусу COVID-19, через проблеми з тестуванням у приватній лабораторії.

Лабораторія Immensa Health Clinic Lab в Вулверхемптоні, Англія, була відсторонена від проведення аналізів після появи повідомлень про помилково негативні результати. За словами офіційних представників Агентства з безпеки охорони здоров'я Великобританії, помилкові результати були отримані в ході тестувань, які проводилися в цій лабораторії з початку вересня і до цього тижня.

"Близько 400 000 зразків розташованих в основному на південному заході Англії, були оброблені в лабораторії, переважна більшість з них дали негативні результати, але приблизно 43 000 осіб могли отримати невірні негативні результати ПЛР-тестів", — йдеться в повідомленні Агентства.

В Агентстві з безпеки охорони здоров'я Великобританії заспокоїли тим, що проблема не поширена широко, заявивши, що помилкові результати — це "одиничний випадок, пов'язаний з однією лабораторією". З тими, хто постраждав, зв'яжуться і порадять пройти повторний тест, продовжує агентство.

"Кількість тестів, проведених в лабораторії Immensa, невелика в контексті всієї мережі, і тестування не позначиться на всій країні", — заявили в Агентстві, додавши, що зразки з цієї лабораторії, були "перенаправлені" в інші лабораторії.

Один з місцевих органів влади Англії —Рада Західного Беркшира, повідомив людям, які проходили тестування в державній установі Newbury Showground в період з 3 по 12 жовтня й отримали негативний результат, про необхідність пройти повторне тестування.

Медична клініка Immensa була заснована в травні 2020 року — через кілька місяців після початку пандемії — і, як повідомляється, отримала контракти на суму 234 мільйони доларів на обробку результатів ПЛР-тестів.

Андреа Ріпосаті, виконавчий директор компанії, виступив із заявою у зв'язку з випуском новин уряду Великобританії та сказав, що компанія "повністю співпрацює" зі слідством і не хоче, щоб "це питання або що-небудь ще затьмарило величезну роботу, виконану Великобританією під час цієї пандемії".

Крім клініки Immensa Health, Ріпосаті також керує компанією Dante Labs, яка знаходиться під окремим розслідуванням Управління по конкуренції та ринків Великобританії у зв'язку із твердженнями про те, що компанія не надала результати ПЛР-тестів, — повідомляє інформаційне агентство Reuters.

Деякі вчені виступили з попередженням про те, що помилково негативні результати могли призвести до поширення COVID-19.

"Зараз ми знаємо, що 43 000 осіб, імовірно, отримали помилково негативні результати, але це не є ціною помилки", — сказав агентству Кіт Йейтс, співробітник кафедри математичних наук Університету Бата. "Багато з цих людей пішли в школу або на роботу, потенційно заражаючи інших. Це може бути однією з причин нещодавнього зростання захворюваності".

У Британії щодня проводиться близько 1 мільйона тестів на коронавірус і за останній тиждень було зареєстровано майже 40 000 нових випадків зараження в день.

The Epoch Times зв'язалася з клінікою Immensa Health Clinic для отримання додаткових коментарів.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...