Субота, Жов 23, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Боротьба з пандемією: Нова Зеландія вводить обов'язкову вакцинацію для працівників охорони здоров'я та освіти

П'ятниця, 15 жовтня 2021 року

Водії в Новій Зеландії проходять вакцинацію

Уряд Нової Зеландії оголосив про повсюдну обов'язкову вакцинацію медичних працівників, а також вчителів.

"Ми не можемо нічого залишати на волю випадку", — заявив в понеділок Кріс Хіпкінс, який одночасно є міністром освіти і відповідальним за кризове управління коронавірусом, в кабінеті прем'єр-міністра Джасінда Ардерн. Тому, за його словами, вакцинація стане обов'язковою для певних професійних груп.

"Вакцинація залишається нашим найсильнішим і найефективнішим засобом захисту від інфекцій і хвороб", — підкреслив Хіпкінс.

Згідно з новими правилами, лікарі, медсестри та інші медичні працівники повинні пройти дворазову вакцинацію проти коронавірусу до 1 грудня. Особи, які працюють в сфері освіти і мають безпосередній контакт з учнями, повинні пройти повну імунізацію до 1 січня.

Середні школи будуть зобов'язані вести базу даних про стан вакцинації своїх учнів. Рішення про можливу обов'язкову вакцинацію в університетах ще не прийнято.

З початку пандемії Нова Зеландія була значною мірою ізольована від решти світу. До спалаху штаму Дельти в серпні, життя новозеландців протягом декількох місяців було майже нормальним.

Завдяки своїй стратегії "нуль ковіду" острівна держава вважалася взірцем у всьому світі в боротьбі з коронавірусом. Після поширення дельта-штаму уряд застосував новий підхід до коронавірусної кризи. У серпні в країні був введений загальнонаціональний карантин.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...