ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Англії заборонили ін'єкції ботоксу і наповнювач губ для дітей молодше 18 років

Велика Епоха
Жінці роблять ін'єкцію BOTOX. Фото без дати. (David Parry/PA)

Згідно з новим законом, прийнятим в Англії, особи віком до 18 років більше не зможуть отримувати ботокс і дермальні наповнювачі для губ в косметичних цілях.

Закон про ботулотоксин і косметичні наповнювачі для дітей (The Botulinum Toxin and Cosmetic Fillers (Children) Act), який набрав чинності в Англії 1 жовтня означає, що введення препаратів або, навіть запис на візит до лікаря, для осіб віком до 18 років буде незаконним, згідно із заявою Департаменту охорони здоров'я та соціального забезпечення.

Департамент заявив, що недотримання закону "може призвести до кримінального переслідування і необмеженого штрафу".

Закон поширюється також на тих, хто приїжджає з-за меж Англії або має дозвіл від особи старше 18 років.

Проте, лікар, медсестра, стоматолог або фармацевт все ще можуть схвалити проведення процедур для осіб молодше 18 років за наявності клінічної необхідності.

Міністр охорони здоров'я Надін Дорріс оголосила про прийняття закону в минулому місяці, після значного зростання числа молодих людей, що намагаються домогтися так званого "Instagram-обличчя" (Instagram face).

Колишній міністр охорони здоров'я Надін Дорріс прибуває на Даунінг-стріт, Лондон 15 вересня 2021 року. (Victoria Jones/PA)

Дорріс написала в газеті Daily Mail 5 вересня: "Жодна дитина не потребує косметичних процедур, окрім як за медичними показаннями. Їх фізичний і розумовий розвиток ще не завершився".

Зміни відбулися після того, як члени парламенту заявили, що "повна відсутність регулювання косметичних процедур, таких як ботокс і філери, піддає громадськість ризику, і збереження статус-кво не є варіантом".

Повна відсутність правової бази стандартів нехірургічних естетичних процедур піддає ризику споживачів і підриває здатність галузі розвиватися, встановила Всепартійна парламентська група з краси, естетики та добробуту.


Джерело: The Epoch Times