ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Японія скасує всі надзвичайні заходи у зв'язку з коронавірусом по всій країні

Велика Епоха
Прем'єр-міністр Японії Йосіхіде Суга. Токіо, 28 вересня 2021 роки (RODRIGO REYES MARIN/POOL/AFP via Getty Images)

Японія скасує надзвичайний стан в галузі охорони здоров'я на цьому тижні. Правила, термін дії яких закінчується в кінці місяця, не будуть продовжені, оголосив прем'єр-міністр Йосіхіде Суга на зустрічі міністрів у вівторок.

"Завдяки наполегливій праці кожного", число нових щоденних випадків зараження коронавірусною інфекцією знизилося з 25 000 в середині серпня до трохи більше ніж 1100, а заповнюваність лікарняних ліжок зменшилася на 50 відсотків, сказав Суга як обґрунтування.

Надзвичайний стан діє вже багато місяців. Нині він все ще діє в 19 регіонах, включаючи Токіо, Кіото й Окінаву. Однак в Японії немає таких суворих обмежень, як в інших країнах: крім іншого, в барах і ресторанах більше не дозволяється подавати алкоголь, і вони повинні закриватися о 20:00.

Кількість глядачів на великих заходах також суворо обмежена відповідно до надзвичайних правил: Олімпійські та Паралімпійські ігри в Токіо проходили практично без участі глядачів.

Частково через управління коронавірусною кризою, рейтинг популярності Суги впав до історичного мінімуму через рік після його вступу на посаду. Тому на початку вересня він несподівано оголосив, що не висуватиме свою кандидатуру на переобрання в якості глави керівної Ліберально-демократичної партії (ЛДП). Таким чином, 72-річний чиновник закінчив своє перебування на посаді прем'єр-міністра всього через рік.

У середу ЛДП обере наступника Суги. Останній потім також братиме участь в парламентських виборах в жовтні або листопаді.


Джерело: The Epoch Times