П'ятниця, Гру 3, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

«Важко обґрунтувати загальну рекомендацію з вакцинації дітей до дванадцяти років», — вважає експерт Stiko

Четвер, 14 жовтня 2021 року

Вакцина. (Robert Michael/dpa-Zentralbild/dpa/dpa)

В Постійній комісії з вакцинації Німеччини Stiko сумніваються в загальній рекомендації з вакцинації проти коронавірусу дітей молодше дванадцяти років. "Я вважаю, що в цей час важко обґрунтувати загальну рекомендацію з вакцинації дітей до дванадцяти років, з огляду на низький рівень захворюваності", — заявив співробітник Stiko Фред Цепп газетам Funke-Mediengruppe.

Однак він очікує, що Stiko дасть рекомендацію для дітей з підвищеним ризиком захворювання, сказав педіатр і імунолог.

За словами Цеппа, оцінка, проведена Stiko, завжди передбачає зважування інтересів, особливо у випадку з дітьми. Користь для здоров'я, яка може бути досягнута завдяки вакцинації, завжди повинна переважувати можливі недоліки вакцинації, наприклад, побічні ефекти.

Хоча бази даних, що включає близько 2500 дітей, досить для визначення імунологічної відповіді на вакцинацію, кількість учасників занадто мала, щоб також оцінити безпеку в даній віковій групі. Крім того, захворюваність дітей молодшого віку навіть нижча, ніж у дітей старше 12 років.

"Однак викликає сумніви, що ситуація з пандемією в кінці року, коли очікується затвердження, буде ще така ж напружена, щоб вимагати особливої ​​терміновості", — висловив своє міркування Цепп.

Виробник вакцини Biontech/Pfizer оголосив, що незабаром подасть заявку в ЕМА на схвалення вакцини від коронавірусу для дітей молодше 12 років. Тільки після того, як Stiko вивчить дані дослідження, дасть рекомендацію.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...