Четвер, Гру 2, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Запалення серцевого м'яза — Швеція призупиняє застосування вакцини Moderna у молодих людей

Субота, 9 жовтня 2021 року

Вакцина Moderna у флаконі. Вакцина проти коронавируса від компанії Moderna тимчасово припинена в застосування в Швеції для осіб молодше 30 років. (Mohssen Assanimoghaddam / dpa / dpa)

Вакцина від коронавірусу компанії Moderna поки більше не буде вводитися в Швеції особам молодше 30 років.

Шведське управління охорони здоров'я Folkhälsomyndigheten вирішило як запобіжний захист тимчасово призупинити до 1 грудня застосування препарату американської компанії Moderna для осіб, які народилися в 1991 році і пізніше.

Причиною цього є дані про підвищений ризик побічних ефектів, таких як запалення серцевого м'яза (міокардит) або перикарда (перикардит), оголосило в середу відомство. Однак ризик ураження від цього вкрай низький, йдеться також в повідомленні. За рекомендацією управління охорони здоров'я, яка постраждала вікова група буде отримувати вакцину від Biontech / Pfizer.

Вакцинація проти Covid-19 в Швеції пропонується всім людям старше дванадцяти років. На сьогодні 84 відсотки всіх громадян старше 16 років в країнах ЄС отримали принаймні одну дозу вакцини, а майже 78 відсотків вже отримали друге щеплення.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...