ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Масштабний розлив нафти вбиває диких тварин і закриває пляжі на півдні Каліфорнії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Постраждале узбережжя в Хантінгтон-Біч, Каліфорнія, 3 жовтня 2021 року. (Ringo H.W. Chiu/AP Photo)

Хантінгтон-Біч, Каліфорнія. Розлив 126 000 галонів нафти з морської бурової установки завдав серйозного екологічного збитку у водах у Хантінгтон-Біч у Південній Каліфорнії 3 жовтня, коли влада закрила район для відвідувачів.

Берегова охорона США керувала ліквідацією наслідків розливу, який охопив близько 5,8 морських миль між пірсом Хантінгтон-Біч і Ньюпорт-Біч. Розлив стався з об'єкта компанії Beta Offshore, розташованого приблизно в п'яти милях від узбережжя, і, швидше за все, був викликаний витоком з трубопроводу.

Мер Хантінгтон-Біч Кім Карр сказав, що повідомлення про розлив нафти обсягом 3 000 барелів надійшло близько 9 години ранку в суботу, і на нього відреагували всі рівні влади, було створено єдине командування для врегулювання екологічної кризи.

"Розлив нафти значно вплинув на Хантінгтон-Біч, при цьому суттєві екологічні наслідки спостерігаються на пляжі й у водно-болотних угіддях Хантінгтон-Біч", — йдеться в заяві міста.

У неділю представник Мішель Стіл направила лист президенту Джо Байдену з проханням оголосити округ Оріндж стихійним лихом.

"Необхідно, щоб федеральний уряд надав допомогу у відновлювальних роботах. Виборці, які живуть уздовж берегової лінії, вже повідомляють про нафту на пляжі і сильний запах", — написала Стіл. "Офіційні особи вже вживають заходів щодо захисту морського життя. Вже надходять повідомлення про мертву рибу й птахів на пляжах і береговій лінії. Я серйозно стурбований екологічними наслідками розливу і вітаю працівників, які роблять все можливе, щоб запобігти потраплянню нафти на чутливі водно-болотні угіддя".

Собака грає біля нафто-утримувальних бар'єрів в Ньюпорт-Біч, Каліфорнія, 3 жовтня 2021 року, після того, як з прориву трубопроводу, з'єднаного з нафтовою вежою на березі, почала витікати нафта. (Patrick T. Fallon/AFP via Getty Images)

Для запобігання потрапляння нафти в екологічний заповідник Больс-Чіка і водно-болотні угіддя Хантінгтон-Біч було розгорнуто скіммінгових обладнання та бонові загородження, хоча, за словами чиновників, дикі тварини в цих двох районах вже постраждали.

Місто також закрило доступ до океану від пірса Хантінгтон- Біч до причалу річки Санта-Ана.

Джерело: The Epoch Times