ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Лікарю з Онтаріо заборонили видавати протипоказання на вакцинацію від COVID-19

Велика Епоха
Підготовка вакцини від COVID-19 в лікарні в Торонто 14 грудня 2020 року. (Frank Gunn / The Canadian Press)

Сімейний лікар з Онтаріо пишається тим, що виступив проти "медичної тиранії" коли медичний регулятор провінції заборонив йому видавати медичні протипоказання для вакцинації від COVID-19 і тестування, а також рекомендувати не носити маски.

Коледж лікарів і хірургів Онтаріо* заявив, що доктор Патрік Філліпс "проявив ганебну, безчесну і непрофесійну поведінку" у зв'язку з його висловлюваннями, включаючи повідомлення в соціальних мережах.

Регулятор заявив, що в його повідомленнях на різних цифрових платформах нібито були розмішені повідомлення, що "вводять в оману, є невірними або підбурливими заявами про вакцинацію, лікувальні заходи систем громадської охорони здоров'я щодо COVID-19".

Коледж наклав тимчасові обмеження на Філліпса за його відмову співпрацювати в розслідуванні звинувачень в поширенні дезінформації про пандемію.

Філліпсу також заборонено призначати івермектин - протипаразитарний препарат, а також флувоксамин і аторвастатин, які, на думку https://healthycanadians.gc.ca/recall-alert-rappel-avis/hc-sc/2021/76365a-eng.php Міністерства охорони здоров'я Канади, не повинні використовуватися для лікування від COVID-19.

28 вересня Філліпс відповів на звинувачення та обмеження у Твіттері https://twitter.com/DrP_MD/status/1442864127479738379, заявивши: "Ніколи ще я так не пишався собою, як в той день, коли вирішив виступити проти медичної тиранії в нашій країні".

"Надання пацієнтам і громадськості доступу до лікування від COVID-19 та інформування про наслідки вакцинації, а також захист їх від медичного примусу — це не те, про що я буду шкодувати", — написав він.

В іншому повідомленні у Твіттері https://twitter.com/DrP_MD/status/1442971338751164418, Філліпс сказав, що тестування на COVID-19 "не є безпечною процедурою, наводячи приклад з молодою дівчиною, у якої взяли мазок з носа, необхідний для повернення в школу, після чого у неї почалася кровотеча з носа та одного ока.

"З цієї причини потрібна інформована згода без будь-якого примусу або осуду в разі відмови від тесту", — написав Філліпс, зазначивши при цьому, що "примусові медичні процедури є нападом відповідно до Кримінального кодексу Канади".

Коледж лікарів і хірургів передав обвинувачення проти Філліпса у свій дисциплінарний трибунал.

У повідомленні про слухання Коледж стверджує, що в період з серпня 2020 року по вересень 2021 року Філліпс "здійснив акт професійного проступку", розміщуючи в соціальних мережах повідомлення про пандемію COVID-19 і відмовившись співпрацювати з Коледжем в проведенні розслідувань.

Коледж заявив, що Філліпс — перший лікар, який був направлений в дисциплінарний трибунал Коледжу і до якого застосовані тимчасові заходи у зв'язку із звинуваченнями в дезінформації про COVID-19, ще до призначення дати слухання його справи.

Основним місцем практики Філліпса є лікарня Englehart and District Hospital в Englehart, в Онтаріо.

У березні 2021 року Коледж попередив ще одного лікаря — доктора Кулвіндеру Кауру Гілл, фахівця з педіатрії з Бремптон, за її повідомлення у Твіттері, що стосуються COVID-19, включаючи одне, в якому говорилося: "Такі стратегії в зменшенні захворюваності, як маски та локдауни, не є необхідними".

Доктора Гілла звинуватили у "відсутності професіоналізму і нездатності проявити обережність у своїх повідомленнях в соціальних мережах, що є безвідповідальною поведінкою для представника професії й представляє можливий ризик для здоров'я населення".

Це рішення щодо доктора Гілла було оскаржене в Апеляційній та касаційній контрольній раді з медичних професій — незалежному судовому органі, проте Коледж подав запит про судовий перегляд в окружний суд.

*Вікіпедія: Коледж лікарів і хірургів Онтаріо — College of Physicians and Surgeons of Ontario — є регуляційним коледжем для лікарів в Онтаріо, Канада. Коледж видає реєстраційні посвідчення всім лікарям, щоб вони могли займатися медициною, а також контролює і підтримує стандарти практики за допомогою оцінки та виправлення, розслідує скарги на лікарів


Джерело: The Epoch Times