ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Німеччині в результаті вакцинації померло 1 254 людини

Велика Епоха
пандемия
пандемия

У засобах масової інформації щодня з'являються повідомлення про коронавірус, про показники захворюваності, про останні числа щеплень і про те, наскільки важливо пройти вакцинацію. Кожен день Петра Оттманн згадує про смерть своєї дочки Дани. Але вона не померла ні від Covid-19, ні з ним: «Моя дочка втратила життя в результаті вакцинації AstraZeneca», — пояснює Петра Оттман газеті Welt. Вона не є противником вакцинації і не заперечує коронавірус, але з того часу вона дивиться на дебати про пандемію іншими очима. «Коли раптово помирає здорова молода жінка, це залишає свій слід».

Дочка Петри Оттман померла від крововиливу в мозок 9 березня 2021 року в результаті вакцинації від коронавірусу. Їй було 32 роки. Інститут судової медицини університетської клініки Мюнстера підтвердив причинно-наслідковий зв'язок з вакцинацією препаратом компанії AstraZeneca.

Дана "довіряла медицині і політиці"

Її дочка працювала психологом в реабілітаційній клініці. Відповідно до заяв матері, її рішення зробити щеплення, було засновано головним чином на довірі державній рекламній кампанії з масової вакцинації. За словами Петри Оттман, за допомогою вакцинації вона хотіла захистити своїх пацієнтів, а також свою матір і бабусю, щоб "не наражати їх на небезпеку, а також мати можливість з чистою совістю знову відвідувати нас": "Вона довіряла медицині і політиці".

Для матері жертви вакцинації це виглядає так: «Але так воно і є: вакцини зрештою тестуються на всіх охочих пройти вакцинацію як піддослідних кроликів, включаючи мою доньку.»

Клас "хороших" та інші

За словами Петри Оттманн, уряд «навмисно ділить суспільство на два класи: вакциновані — хороші, відповідальні, невакциновані — несолідарні противники щеплень». Вони посилюють тиск на невакцинованих і ще більше розколюють суспільство.

Люди знову подорожують, ходять на великі заходи. Але коли число інфекцій зростає, люди вказують на невакцинованих, каже Оттман. Але на цю мить ніхто точно не знає, "скільки вакцинованих людей поширюють вірус".

За словами Петри Оттман, вона сумує за відкритим і об'єктивним висвітленням подій, а також за повагою до чужої думки. У тих, хто вакцинується, ризик постраждати від вакцини такий самий, як у невакцинованих — ризик заразитися. Вона сказала, що інші вже вирішили за неї, на який ризик вона піде: "Я повинна зробити щеплення, тому що це добре для мене і для суспільства — з примусом, якщо буде потрібно".

Смертельні випадки рідкісні, але реальні

Дана Оттман була не єдиною, хто помер після вакцинації від коронавірусу. Федеральний інститут вакцин і біомедичних препаратів в Лангені (Німеччина), також відомий як Інститут Пауля Ерліха (PEI), який, крім іншого, відповідає за моніторинг вакцин, зареєстрував в цілому 131 671 випадок можливих побічних ефектів через вакцинацію з початку масової вакцинації 27 грудня 2020 року по 31 липня 2021 року. 14 027 з них були серйозними випадками. 1 254 людини померли в результаті вакцинації від коронавірусу. У 48 з цих випадків PEI передбачає прямий зв'язок між вакцинацією і смертю.

Поки ми можемо тільки припускати про можливі довгострокові наслідки вакцинації. Однак кілька місяців тому Японське агентство з лікарських засобів повідомило, що було виявлено наночастинки, використовувані в мРНК-вакцинах компанії Pfizer/BioNTech для перенесення послідовностей вірусу, були виявлені майже у всіх органах — включаючи кістковий мозок, щитоподібну залозу та репродуктивні органи. Результати отримані в ході експериментів на тваринах.

У світі все більше спостерігається тенденція до соціальної ізоляції і дискримінації інакших. І не через колір їхньої шкіри або національність, а через їхній статус у карті щеплень.

Джерело: The Epoch Times