Вівторок, Жов 19, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

"Лімфоцитарний амок" — патологоанатом з Ройтлинген досліджує випадки смерті після вакцинації Covid-19

П'ятниця, 1 жовтня 2021 року

Ті, хто не вакцинується проти Covid- 19, повинні нести відповідальність за наслідки, кажуть політики. Але, як відомо, у кожної монети є дві сторони. 20 вересня доктор Арне Буркхардт представив перші відомості про результати патологоанатомічного розтину десяти осіб старше 50 років, які померли в різні проміжки часу після вакцинації від Covid-19.

Патологоанатом з Ройтлинген разом з професором Вальтером Лангом протягом останніх місяців досліджували тканинний матеріал померлих під мікроскопом в лабораторії. Матеріал був наданий їм іншими судовими патологоанатомами і патологоанатомами з німецькомовних країн.

Список патологоанатомів включав наступну інформацію про осіб, щеплення і часу смерті:

• 82-річний, помер через 37 днів після 2-ї дози вакцини Moderna

• 72-річна жінка, померла через 31 день після 1-ї вакцинації Comirnaty

• 95-річний, помер через 68 днів після 2-ї дози вакцини Moderna

• 73-річна жінка, померла через невідоме час після першої вакцинації Comirnaty

• 54-річний, помер через 65 днів після першої вакцинації Janssen

• 55-річний, помер через 11 днів після другої дози вакцини Pfizer/BionTech

• 56-річний, помер через 8 днів після вакцинації Comirnaty

• 80-річний, помер через 37 днів після вакцинації Pfizer/Biontech

• 89-річний, помер через 6 місяців після другої вакцинації, вакцина невідома

• 62-річний, помер через 20 днів після вакцинації, вакцина і розмір дози невідомі

Під час свого виступу Буркхардт підкреслив, що результати експертизи були підтверджені двома патологоанатомами. У п'яти з вищезазначених десяти випадків два медичних експертів оцінили зв'язок між смертю і вакцинацією як вельми ймовірну, у двох випадках — як ймовірну. Один випадок ще не був оцінений. Два інших випадки були класифіковані як неясні/можливі або "скоріше що збігаються".

Водночас Буркхардт зазначив, що лімфоцитарний міокардит, найбільш поширений діагноз, важко розпізнається макроскопічно. Навіть гістологічно, тобто при дослідженні під мікроскопом, його часто помилково інтерпретують як інфаркт.

Медичні експерти підозрюють, що побічні ефекти коронавірусної вакцини з потенційними фатальними наслідками є аутоімунні явища, зниження імунної здатності, прискорення зростання ракових пухлин, пошкодження судин "ендотелій", васкуліт, періваскуліт, а також "злипання" еритроцитів — аглютинація.

Рідкісні аутоімунні захворювання і забруднені вакцини

Буркхардт назвав "екстремальним" той факт, що серед десяти обстежених померлих були виявлені три дуже рідкісних аутоімунних захворювання, а саме синдром Шегрена, лейкоцитокластичний шкірний васкуліт і хвороба Хашимото.

Фото Уривок з презентації професора Арне Буркхардт 20 вересня 2021 року. Фото: Screenshot

Фото Уривок з презентації професора Арне Буркхардт 20 вересня 2021 року. Фото: Screenshot

Буркхардт може придумати тільки один термін для того, що він і його колеги досліджували протягом останніх кількох місяців — "амок лімфоцитів" (агресія лімфоцитів), у всіх тканинах і у всіх органах. Лімфоцити були виявлені в тканинах печінки, нирок, селезінки і навіть матці, масивно вразивши ці тканини.

Буркхардт також згадав тему забруднених вакцин. В Японії, наприклад, у вакцині Moderna була виявлена нержавіюча сталь в партіях вакцин, вироблених в Іспанії.

За словами Буркхардта, іспанський виробник применшив значення інциденту, заявивши, що кілька частинок нержавіючої сталі в руці не мають значення. Хоча нержавіюча сталь досить поширена в медицині, наприклад, в серцевих клапанах, Буркхардт висловлює іронію заяві виробника словами: "Я просто чекаю, коли хто-небудь скаже судді: я не міг вдарити людину ножем, бо мій ніж був зроблений з неіржавіючої сталі!

Свідоцтво про смерть "статистично марне"

Буркхардт критикує, що свідоцтво про смерть в його нинішньому вигляді "абсолютно непридатне" і "в кінцевому підсумку статистично марне".

 

Він пояснює, свою критику на наступному прикладі: патологоанатому надіслали всі медичні записи жінки, яка померла після щеплення від Covid-19. Однак з усіх документів неясно, коли і чим була щеплена жінка. Це також не було ясно з надісланих документів про розтин. У лікарні також не було зафіксовано жодної інформації про щеплення статус людини.

Коли Буркхардт подзвонив чоловікові загиблої, той повідомив йому, що його дружина приховувала від нього вакцинацію. Тільки після її смерті він знайшов в її сумці повідомлення про призначення другої вакцинації. З цього чоловік зробив висновок, що їй було зроблене перше щеплення від Covid.

За словами Буркхардт, це не поодинокий випадок. З одного боку, померлі приховують зв'язок між смертю і вакцинацією з побоювань, з іншого боку, в інститутах патології не вистачає знань про те, як боротися з "новими" формами захворювань. Або ж патологоанатоми просто відмовляються проводити розтин.

У цьому відношенні Буркхардт звинувачує статистів, які стверджують, що "ніщо не вислизає від нашої уваги", в тому, що 90 відсотків випадків дійсно вислизають від їхньої уваги.

З цієї причини патологоанатом вимагає обов'язкової інформації про статус вакцинації у свідоцтві про смерть. За словами Буркхарда, міждисциплінарний розтин і оцінка судовими патологоанатомами з обов'язковим гістологічним (мікроскопічним) дослідженням всіх органів і пошкоджень — єдиний виправданий шлях.

У цьому відношенні він посилається на висновки професора Петера Ширмахера з Гейдельберга, на думку якого від 30 до 40 відсотків смертей, пов'язаних з вакцинацією від Covid-19, викликані вакцинацією.

Висновок Буркхардт такий. Хоча політики говорять: "Ті, хто не хочуть вакцинуватися, повинні нести наслідки, однак ті, хто вакцинувалися, теж повинні нести наслідки". Але ці наслідки вже зовсім інші.

Примітка редактора: Під Амок мається на увазі — невмотивований напад сліпого агресивного збудження, схожий з епілептичним або станом неконтрольованого сказу.

Джерело: The Epoch Times

Comments   

загрузка...