ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вчені представили біоморозиво, що покращує здоров'я

Велика Епоха

Новий продукт ― біоморозиво — протестували в Республіканському науково-практичному центрі пульмонології та фтизіатрії Мінська.

Фото: rakratchada torsap/freedigitalphotos.net
Фото: rakratchada torsap/freedigitalphotos.net
Згідно з результатами дослідження, лікувальне морозиво не тільки зміцнює імунітет, стимулює обмін речовин, але і нормалізує мікрофлору кишечника і не сприяє повноті, повідомляє TUT.BY.

В експерименті брало участь 45 осіб, з них 15 не отримували біоморозива протягом трьох тижнів, а інші, серед яких були і діти, щодня з'їдали його по одній порції.

«Як показали результати, у 95% дорослих і у половини дітей, які їли це морозиво, збільшилася концентрація біфідо- і лактобактерій, що сприяє профілактиці дисбіотичних порушень в організмі», ― резюмував учасник експерименту лікар РНПЦ ПФ Дмитро Котович.

Новий ласий продукт у формі ріжка вже надійшов у продаж у Білорусі, але купити його поки що можна тільки в аптеках, відділах спеціалізованого харчування і фітнес-центрах Мінська.

Вага однієї порції становить 45 грамів. На думку фахівців, саме така кількість необхідна для підтримки добової норми біфідо- і лактобактерій в організмі. Їсти біоморозиво можна навіть однорічним дітям.

Раніше повідомлялося, що в США створили морозиво проти простудних захворювань. У його складі містяться проти-інфекційні компоненти.