Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як правильно обирати одяг для дітей

П'ятниця, 24 грудня 2021 року

Батьки знають, що обирати дитячий одяг – це важливе, важке і виснажливе заняття. Врахувати потрібно все: розмір, тканину, кольорову гаму і якість фурнітури. На пошуки магазину, де можна придбати речі для хлопчиків і дівчаток хорошої якості та за оптимальною ціною, витрачається багато часу. Інтернет-магазин дитячого одягу Bembi - це місце, де є якісні й різноманітні товари для дітей різного віку.

дитячий одяг

Обираємо одяг для новонароджених і немовлят

Найвідповідальніше завдання – обрати одяг для малюка. Тут потрібно враховувати декілька важливих моментів:

  • гіпоалергенність тканин;
  • зручність;
  • розмір.

Речі для малюків повинні бути виготовлені із натуральних і м'яких матеріалів, які не викликають алергії чи подразнення. Не варто обирати занадто яскраві синтетичні тканини. Батькам потрібно звертати увагу на склад виробу, оптимальна тканина – це бавовна. Якщо ж на одязі взагалі відсутня інформація про склад та особливості прання і догляду, то варто відмовитися від такої покупки. Слід пам'ятати, що такий одяг буде проходити багато циклів прання і прасування, тож пошитий він має бути надійно.

одяг для дітей

Другий критерій – зручність. Велика кількість застібок, ґудзиків, застібок, дрібних металевих чи пластикових деталей, великі внутрішні шви – все це повинно викликати настороження. Одяг для немовлят повинен бути максимально простим, із зовнішніми швами, які не будуть заважати дитині. Додаткова фурнітура чи надмірна кількість прикрас можуть лише зашкодити.

Обрати речі слід відповідно до розмірної сітки. Найкраще, якщо виробник або магазин розміщують на сайті таблицю із параметрами, за якими покупець може обрати потрібний розмір.

Як вдягнути дошкільнят?

одяяг дошкільнят

Дитина у віці від трьох до шести років вже має власні уподобання і бере активну участь у виборі одягу. Тут на перший план виходять кольорова гама, принти, цікаві образи. Не слід забувати й про якість тканин, адже малюки у такому віці досить рухливі та активні, а неякісна тканина може викликати подразнення, алергію чи висипи на шкірі.

Обираючи будь-які предмети гардеробу, варто враховувати думку дитини і її смаки. Потрібно долучити малюка до покупки чи вибору на сайті інтернет-магазину, запропонувавши декілька варіантів. Цей процес легко може перетворитись на цікаву гру, де дитина буде почувати важливість власної думки.

Про що потрібно пам'ятати, обираючи одяг для школяра?

Школяр – це вже досить доросла і сформована дитина. Саме в цьому віці виникає багато суперечок з батьками щодо зовнішнього вигляду і стилю, адже на перший план виступає власна значущість у колективі та зовнішній вигляд.

шкільний одяг

Окрім повсякденного одягу, потрібно обрати і шкільну форму, вимоги щодо якості якої також повинні бути жорсткими: тільки якісні матеріали, декілька сезонних варіантів, зносостійкість, зручність, легкість догляду.

Повсякденний стиль школяра – це вираження його індивідуальності. Не варто ігнорувати думку дитини, але і віддавати все на її розсуд також помилково. Найкраще буде приймати спільні рішення, обирати речі разом і насолоджуватись самим процесом. Тим паче, що існує інтернет-магазин Bembi, де купити недорого дитячий одяг можна в декілька кліків, замовити зручну доставку і оплатити покупку після отримання.

Comments   

загрузка...