Субота, Січ 22, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Для чого потрібна програма BAS

Вівторок, 21 грудня 2021 року

Бухгалтерський облік вимагає граничної уваги та точності, щоб не допустити помилок. Для спрощення ведення звітів було розроблено додаткові програми, однією з яких стала система BAS. Вона має великий попит, автоматизувавши бізнес-процеси багатьох підприємств. Програма розроблялася одразу для всіх категорій бізнесу, завдяки чому можна вибрати максимально відповідний функціонал для своєї компанії. Однак, щоб збільшити продуктивність роботи та побудови систем управлінського та бухгалтерського обліку, краще звернутися до фахівців НЕТСОФТ. Компанія ефективно займається постачанням ліцензійних програм лінійки BAS та допомагає задіяти їх з максимальною користю для бізнесу.

система BAS

Різновиди BAS системи

Цей інструмент відноситься до багатофункціональних і підходить для будь-якої комерційної галузі, щоб підвищити продуктивність. Особливо затребувана програма BAS Малий бізнес, яка дозволяє автоматизувати облік та управлінську діяльність компаній. З її допомогою також створюється наскрізний товарообіг та єдина інформаційна система. Програма охоплює такі види діяльності:

  • виробництво товарів;
  • продажі;
  • постачання;
  • склад;
  • необоротні активи;
  • фінанси;
  • розрахунки з персоналом;
  • робота з документами.

Користуючись програмою, необхідно розумітися на податковому та бухгалтерському обліку. Документацію можна проводити паралельно, використовуючи програму "Бухгалтерія", де є можливість передавати дані з "BAS Малий бізнес".

 BAS

Переваги програми для власників бізнесу

Система оснащена простим перенастроюванням та швидким запуском. Це спрощує внесення змін під час запровадження нових підходів до управління та збільшення масштабу бізнесу. Програма здатна замінити десятки важливих документів, тому що вони реєструються та зберігаються у спеціальній інформаційній базі. При необхідності потрібний звіт можна швидко знайти та роздрукувати.

ЯК ПРАВИЛЬНО КУПИТИ BAS

В базі зберігається інформація про покупців, зміни цін, замовлення, акції та укладені договори. За допомогою програми також можна планувати діяльність компаній та контролювати робочі процеси. Все це підвищує продуктивність праці та робить доступною для керівництва всієї інформації підприємства. Її можна отримати з будь-якої точки світу, увійшовши до програми.

бізнес

Що краще BAS офлайн чи онлайн?

Для малого та середнього бізнесу достатньо використання базової версії програми. Великим компаніям з безліччю філій варто задуматися про онлайн конфігурацію. Перехід на "хмарне" зберігання спрощує роботу та покращує координацію співробітників. Онлайн-версія надійніше зберігає інформацію. Навіть якщо комп'ютери вийдуть з ладу, всі дані залишаться в "хмарі" і будуть доступні з інших пристроїв. Розробники системи впевнені у її безпеці та конфіденційності. При цьому в роботі онлайн версія не відрізняється від офлайн.

Comments   

загрузка...