Вівторок, Тра 24, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Чому iPhone такий популярний у всьому світі?

Середа, 15 грудня 2021 року

iPhone – це смартфон, який не потребує представлення. Здається, про нього знають усі жителі планети і навіть ті люди, які ніколи не тримали в руках смартфони. Зображення надкушеного яблука на тильній стороні цього пристрою стало однією з найвідоміших емблем у всьому світі.

iPhone

iPhone як статусний девайс

Не кожен власник цього смартфона повністю використовує всі його широкі можливості. Часто "Айфон" сприймається не як незамінний помічник у справах і в повсякденному житті, а як статусний аксесуар, що говорить про високий рівень достатку свого власника та його любов до якісних речей. Справді, у порівнянні з смартфонами більшості інших марок "Айфон" від Apple, коштує дорого для середньостатистичного українця. У той час як для жителів США та інших високорозвинених країн він звичайнісінький і часто не сприймається як предмет розкоші.

iPhone

До речі, найкраще місце для покупки оригінальної техніки Apple – офіційний сайт iStore. Саме там ви зможете замовити нові новинки виробництва легендарної американської компанії, якою колись керував Стів Джобс.

iPhone

Що по залізі?

Не варто думати, що "Айфон" є лише гарною оболонкою, під якою не ховається нічого видатного. Ці смартфони славляться своєю високою якістю та потужним залізом, можливості якого точно порадують любителя швидкої та надійної електроніки. На особливу увагу заслуговують камери та екран смартфона. Камери останніх моделей дозволяють робити практично професійні знімки (звісно, ​​за наявності хоч якогось таланту у самого фотографа). А перегляд відео на екрані "яблучка" перетворюється на справжню естетичну насолоду. Недарма багато блогерів відмовляються від використання громіздкого обладнання для знімання фото і роликів і воліють використовувати для цього виключно iPhone.

смартфон

Якщо ви купите собі цей смартфон, то зможете користуватися ним далеко не один рік. Системні збої у ньому відбуваються рідко, міцний корпус добре захищений від ударів та інших ушкоджень. Звичайно, для більш надійного захисту дорогого девайса краще "одягти" його в гарний чохол.

смартфон iPhone

Вибираючи "Айфон", ви отримуєте два в одному: стильний, статусний аксесуар та безвідмовного помічника у роботі та у розвагах. Щороку компанія Apple радує своїх шанувальників чимось новеньким, тому слідкуйте за презентаціями, щоб не пропустити смартфон своєї мрії.