ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пілон — ефективна зовнішня реклама

Велика Епоха

Рекламні конструкції є звичними в наших містах. Зовнішня реклама інформує, притягуючи погляди, освітлює вулиці яскравими кольорами вночі. Пілони виконують кілька задач:

  • візуалізують інформацію;
  • працюють як вказівник;
  • прикрашають інтер’єр.

Виконуються пілони з металевого каркасу та скла, часто підсвічуються. Бувають двосторонніми. Кому вигідно замовити рекламний пілон і де його встановлювати? Пілони розміщуються на підлозі, чи на тротуарі й вздовж дороги. Вони найчастіше використовують як вказівник для привертання уваги до магазинів в торговельних центрах.

рекламны пилон
рекламны пилон

Різновиди пілонів

Для такої рекламної конструкції не потрібно багато місця. В залежності від розташування розрізняють декілька видів пілонів:

  • Вуличні встановлюють зовні. Вони оздоблені підсвічуванням, та працюють як вказівники. Розміщуються на тротуарах та узбіччі дороги. Особливостям зовнішніх пілонів є наявність захисту від дощу, снігу, вітру.
  • Рекламний вказівних, що працює всередині приміщень. Такі пілони можуть переміщувати на своєму екрані до десятка різних зображень. Динамічні картинки притягують більше уваги, та й несуть більше інформації.
  • Інтер’єрні пілони встановлюють на території магазину, заправки тощо. Вони інформують про акції, асортимент товару, спеціальні пропозиції.
рекламный пилон
рекламный пилон

Оптимальна висота пілона від 2 до 3 метрів. Він може мати вигляд стели, вежі, чи знаходитись на підставці. Для вуличних пілонів монтується міцний фундамент, потрібний для безпеки перехожих. Двосторонні рекламні конструкції вигідно розміщувати в пішохідних зонах з великим людським потоком.

реклама
реклама

Конструктивні особливості пілонів

Пілони виготовляються в вигляді коробів висотою до 3 метрів. Легкий каркас, скло, підсвічування, та рекламні плакати всередині. Які види конструкцій існують:

  • Піларс є трьохсторонньою стелою, де під рекламу призначені 3 поверхні.
  • Скролер має екран, де з запрограмованим інтервалом змінюються рекламні зображення.
  • Звичайна стела невеликих розмірів для внутрішнього чи зовнішнього застосування. Популярна як рекламний вказівник.

Перевагами пілона є його розмір, та зручний метод встановлення. Інформація на пілоні однаково добре сприймається як пішоходами, так і автомобілістами. В місцях скупчення людей: на зупинках громадського транспорту, в торговельних та розважальних центрах, в супермаркетах, пілони ефективно доносять рекламну інформацію.