Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

5 нюансів, які потрібно брати до уваги при оренді квартири

Вівторок, 23 листопада 2021 року

На що звертати увагу під час оренди квартири? Переважна більшість орендарів зосереджуються переважно на перевірці договору, рахунків за комунальні послуги та інших «паперів». Але цього не достатньо. Перш ніж зняти квартиру в Тернополі, варто приділити увагу важливим моментам. А потрібний варіант завжди вдасться знайти на OLX.

оренда квартири

 Вікна

Цей елемент приміщення відповідає за:

  • теплообмін (що особливо важливо у зимовий час);
  • природне освітлення у квартирі;
  • комфортний мікроклімат у житлі.

До вікон варто придивитися ще на етапі першого відвідування. Потрібно звернути увагу на те, чи доглянуті вони, чи немає змін кольору (що свідчать про зміну структури). Важливо також перевірити, чи працюють вікна, чи можна їх без проблем відкрити.

оренда квартири

 Стіни

Найкраще розглядати стіни вдень, так вдасться побачити всі нерівності. Можна акуратно подряпати стіну монетою або складаним ножем у якомусь невидимому місці. Якщо після такої обробки частина стіни обсипається, значить, тинькування не зчіпляється, і при подальшому ремонті можуть виникнути проблеми.

кімната

 Труби

Під час першого візиту варто перевірити сантехніку. Звернути увагу потрібно на напір води та прохідність дренажу. Зливи з ванни та душу, а також злив в основній кухонній раковині найбільш уразливі для засмічення. Ці елементи обов'язково необхідно перевірити під час перегляду житла.

оренда

Електромонтаж — це не тільки електричні дроти. Також сюди входять розетки, бра, люстри та інше. Обов'язково потрібно переглянути, як встановлюється світло. Кабелі мають бути пов'язані та закриті. Запах гару – небезпечний знак. Неправильний монтаж – одна з найчастіших причин пожеж. Також варто глянути на розетки. Якщо на них залишилися незначні сліди сажі, варто розглянути інші варіанти оренди.

оренда

 Грибок

Потрібно перевірити місця, де можуть бути теплові містки. Наприклад, під підвіконнями, при стику стелі зі стіною і т. д. Власники часто прикривають проблемні місця меблями, тому наявність грибка в приміщенні обов'язково потрібно уточнити.

Comments   

загрузка...