Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Як працює "Прозорро.Продажі"

Неділя, 21 листопада 2021 року

Електронна система Prozorro почала створюватися у 2016 році, і вже у жовтні на ній були опубліковані перші лоти. Сьогодні офіційним майданчиком для закупівлі є сайт https://zakupki.com.ua/ компанії "ЗАКУПІВЛІ:ЮА". Вже незабаром після запуску "Прозорро" вона довела свою високу ефективність, і за перші пів року свого існування "заробила" перший мільярд. Державне підприємство, яке назвали "Прозорро.Продажі", розпочало свою роботу дещо пізніше – у 2018 році.

послуги прозоро

Головні переваги "Прозорро.Продажі"

Вони такі:

  • зручність використання сайту, оскільки на ньому зібрано актуальну інформацію про всі об'єкти продажу;
  • високий рівень безпеки. Завдяки центральній аналітичній базі можна швидко виявляти ознаки шахрайства та ефективніше попереджати його. Це допомагає створити сприятливе середовище для користувачів;
  • висока конкуренція між різними платформами;
  • абсолютна прозорість торгів (це показується в самій назві системи). Кожен охочий у будь-який момент зможе побачити, як йдуть торги та хто бере у них участь.

Скориставшись сайтом zakupki.com.ua, ви завжди зможете ознайомитись із каталогом закупівель. Для зручності пошуку він розділений на категорії, тому ви швидко зможете знайти те, що вас цікавить.

Система поєднує близько півсотні різних електронних майданчиків, між якими спостерігається здорова конкуренція. Існує загальна база торгів. Щоб взяти участь у них, користувач може зареєструватися на будь-якому з електронних майданчиків. При цьому на одному сайті поєднуються і приватні, і державні торги.

Примітно, що у "Прозорро.Продажі" використовується не класична, а так звана голландська модель аукціонів. Це аукціони зі зниженням ціни. Завдяки такій моделі прискорюється та полегшується продаж проблемних активів. Якщо ж використовувати для реалізації аукціони класичної моделі, то продаж може затягуватися на кілька місяців.

Продажі

Напрями

Напрямків роботи у "Прозорро.Продажі" є чимало. Так, при банкрутстві за допомогою системи можна продавати нерухоме майно, транспортні засоби, цінні папери та різноманітне майно підприємств у стадії банкрутства. Також ведеться продаж майна, що належить державі, ліцензій, що дозволяють видобуток корисних копалин, необробленої деревини та безлічі інших лотів. В історії продажів були й такі незвичайні лоти, як вагони метро, ​​які реалізовувалися як брухт.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.

Comments   

загрузка...