Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що потрібно знати про двері прихованого монтажу

П'ятниця, 19 листопада 2021 року

Популярні серед багатьох споживачів складові для облаштування сучасного інтер'єру — двері із прихованою коробкою, які не помітні на поверхні стін. Такий доступний за вартістю елемент ефектно зливається із загальним облаштуванням квартири, цілісно підтримуючи унікальний стиль приміщення з будь-яким дизайнерським рішенням. Особливістю таких конструкцій є значне візуальне розширення простору. Двері з прихованою коробкою нерідко використовуються для створення потаємних кімнат. Провідні виробники регулярно поповнюють свої колекції новими невидимими моделями. Великий асортимент та різноманітність цих виробів обумовлюється чималим попитом на приховані міжкімнатні двері. Якісні міжкімнатні двері із прихованим коробом можна придбати в інтернет-магазині LI.DOORS https://lidoors.com.ua/product-category/mezhkomnatnye/skrytye/ за привабливою вартістю від перевірених виробників.

Наша команда професіоналів допомагає підібрати оптимальну за всіма характеристиками модель для конкретного приміщення, пропонує послуги виміру, доставлення, встановлення у найкоротші терміни по Києву та області. Компанія надає рік гарантії на дверні блоки, якщо сама встановлює двері.

Двері прихованого монтажу

Двері прихованого монтажу розрізняють за матеріалом, що застосовується для їх виготовлення та типу відкривання. Помітити в кімнаті наявність замаскованої під загальний дизайн моделі можливо завдяки її ручці та по тонкій щілині між коробкою і полотном. Для досягнення повної невидимості ефекту рекомендується використовувати спеціальні непомітні механізми відкриття/закриття.

Двері прихованого монтажу

Двері без лиштви — різновиди

Приховані дверні конструкції можуть бути односторонніми (проріз маскується з одного боку), двосторонніми (невидимі з одного або обох сторін). Товщина першого виду незначна, другого виконується відповідно до перегородки. За способом відкриття розрізняють такі міжкімнатні двері:

  • розстібні — універсальні моделі з відкриттям за допомогою натискання на одну зі сторін дверного полотна;
  • маятникові — відчинення у 2 сторони (за типом дверей метро);
  • карусельні (рото-двері) — вироби з віссю обертання для відмикання в центральній частині отвору;
  • розсувні — моделі з паралельною стіною розсунення або в спеціальну нішу.

 

Двері прихованого монтажу

Монолітні приховані двері, ціна яких варіюється в залежності від виробника та конструктивних особливостей, можна купити у вигляді полотен або у заводському виконанні. Моделі для самостійного декорування створюються виробниками під шпалери, фарбування, панно, панелі. Дизайнерське оформлення цих варіантів під фактуру і колір поверхні стіни дозволяє візуально приховати міжкімнатні двері в будинку, квартирі, офісному приміщенні. Наявність заводської обробки передбачає покриття дверних конструкцій фарбою, шпоном, плівкою.

Двері прихованого монтажу

Переваги моделей із прихованим монтажем

Міжкімнатні двері-невидимки можуть стати справді непомітними завдяки фарбуванню полотна в тон стіни. Ця особливість не впливає на експлуатацію дверної конструкції. Готові приховані двері купити раціонально з урахуванням стилістичного та кольорового оформлення стін. Відсутність у таких виробах короба дозволяє збільшити простір при їх відкритті шляхом утворення широкого світлового отвору. Популярність моделей також викликана наступним рядом переваг:

  • міцність;
  • витривалість;
  • беззвучне закриття;
  • тепло-, шумоізоляційні властивості.

Найбільш популярними заводськими варіантами є моделі під фарбою, шпоном, ламінатом. Перевага полотен для індивідуального дизайну – створення ексклюзивного інтер'єру. Двері міжкімнатні приховані для оформлення приміщення можна вибрати з асортименту як зі стандартними габаритами, так і розмірами в стелю. Важливою перевагою такої продукції є невибагливість виробів у догляді. Щоб продовжити термін служби дверей з прихованим коробом, достатньо виключити застосування агресивних засобів для чищення, металевих і пластикових щіток.

Встановлення дверних конструкцій

При установці невидимих дверей потрібна попередня підготовка стіни. Дверні блоки доцільно встановлювати в період проведення ремонтних робіт (до обшивки гіпсокартоном, остаточної обробки) за заздалегідь виконаним рівнем на чистову підлогу. Розмір ділянки між підлогою та полотном має бути більше ніж 10 мм. Проводити установку рекомендується за наявності необхідного для цієї роботи досвіду. Касетні міжкімнатні двері із прихованими петлями встановлюються лише після проведення всіх підготовчих робіт. Порожнина, що приховує дверне полотно, створюється за допомогою застосування накладок із гіпсокартону та оформлення спеціальної ніші.

Comments   

загрузка...