Неділя, Гру 5, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

10 порад, як вибрати взуття дитині

Вівторок, 23 листопада 2021 року

Як тільки малюк стає на ноги та намагається зробити перший крок, дитяче взуття набуває неабиякої актуальності. Не всім вдається з першого разу правильно вибрати модель та розмір, а від зручності перших черевиків залежить і правильна постава, і формування стопи, і загальне здоров’я малюка.

дитяче взуття

Існує 10 непорушних порад, як вибрати дитяче взуття в магазині Панама для перших впевнених кроків та веселих ігор доросліших дітей.

Зимові черевики для хлопчика

Поради досвідчених

 1. Матеріал. Бажано обирати натуральний дихаючий – наприклад, шкіру, нубук. Добре підходить термомембрана – легко відводить та випаровує вологу, проте не намокає. Для спекотної пори – натуральна тканина або гіпоалергенна піна.
 2. Розмір. Оптимальний запас для дитини має складати до 8 мм для літнього взуття та 1-1,5 см для зимових і демісезонних моделей. Більший запас — не найкращий вибір, адже нога малюка ще не сформована. Це часто провокує різноманітні травми та незручність. Ортопеди не рекомендують і взуття впритул – нога зростає досить швидко, і тісна модель перешкоджає нормальному розвитку.
 3. Підібрати розмір неможливо без правильного виміру стопи. Для цього знадобиться аркуш паперу, ручка або олівець і лінійка. Покладіть аркуш паперу на підлогу і поставте дитину на нього так, щоб малюк впевнено стояв на ногах та спирався на них. Обведіть олівцем контур стопи, тримаючи його вертикально, і заміряйте лінійкою найдовшу відстань. Це і буде реальний розмір стопи в см.
 4. Супінатор. Його наявність важлива для запобігання плоскостопості. Ортопеди не дозволяють використовувати дитяче взуття з супінатором при схильності до косошарості.
 5. Міцна та жорстка задня частина – запорука надійної фіксації стопи та правильної ходи. П’ятка має бути міцною – тоді стопа не ковзатиме всередині, і малюк міцно триматиметься під час ходи.
 6. Каблук дозволяється, проте включно ортопедичний. Висота підошви ззаду має бути на 1,5 см вища за носову частину, але не більше. Для дітей з ортопедичними проблемами існують спеціальні моделі з каблуком Томаса та іншими пристосуваннями для комфортного пересування.
 7. Підошва має бути гнучка та рифлена, щоб не ковзати по землі та іншим поверхням, а добре амортизувати та згинатися під час ходьби. Так п”ятка краще перекочується на носок, а травмування через слизьку поверхню майже виключені.
  хлопчик
 8. Найзручніша застібка – липучка, вона пасує і найменшим, і школярам. Коли малюк навчиться самостійно зав'язувати шнурки, можна приглядатися до більш «дорослих» моделей.
 9. Новизна. І мова не про сучасність фасону, а про те, що дітям ні в якому разі не можна купувати не нове взуття. Черевики, що були у використанні, радше нашкодять, ніж принесуть користь: в них стає м'який задник, носок розтягується, а форма вже набула особливостей сопи попереднього власника.
 10. Ортопедичні моделі. Іноді батьки воліють купити малюку спеціальні черевики «для профілактики». Цього робити не можна – ортопедичне взуття варто вибирати виключно за призначенням лікаря.

Такі прості та одночасно корисні поради допомагають купити взуття якісне, комфортне, корисне та безпечне для дітей будь-якого віку.

Comments   

загрузка...