Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Вчимося малювати: що потрібно знати на початку навчання

Вівторок, 30 листопада 2021 року

Вміння малювати може дуже стати в пригоді вам у житті, навіть якщо ви не пов'язуватимете його з мистецтвом. Наприклад, якщо вашій дитині знадобиться допомога в малюванні шкільного плаката, то ви зможете її підтримати, якщо будете непогано володіти олівцем, фломастерами та фарбами. Вміти малювати дуже корисно, до того ж це просто цікаво.


малювання

Як навчитися

Для початку ви можете купити собі перші фарби, фломастери та картини за номерами. Вони підійдуть дітям та дорослим, а замовити їх можна в інтернет-магазині "Синичка". Розмальовувати таку картину дуже просто. Кожен її фрагмент позначений певним числом, яке відповідає нумерації фарби. Вона додається до картини в невеликих стаканчиках, тобто купувати її окремо вам не доведеться. Розмальовка картини за номерами допоможе вам краще орієнтуватися в кольорах, розуміти колірну гаму на полотні. Ви навчитеся краще розумітися на кольорах і розуміти те, як вони гармонійно поєднуються на полотні.


малювання портрет

Що робити, якщо малювати взагалі не виходить?

Якщо ви не вмієте малювати, це не означає, що у вас взагалі немає здібностей до малювання. Зазвичай це говорить про відсутність досвіду та знань. Чим більше ви практикуєте, тим швидше розвивається ваша майстерність.

малювання

Навчання малювання починається з найпростішого. На початку ви малюватимете найпростіші форми, що дозволить вам впевненіше володіти олівцем або пензлем. Також на початковому етапі вам потрібно буде осягнути принципи змішування кольорів та формування правильних відтінків. Краще розпочати навчання з малювання звичайним олівцем, а потім перейти до використання фарб.

табун коней

Початківцю потрібно розуміти, що всі фарби різні і поводяться по-різному. Наприклад, акварель або гуаш мають властивість розтікатися по паперу, і цю властивість художник повинен вміло використовувати. А ось олійна фарба лягає рівно і чітко, не розпливаючись. Після того, як вона висихає, картина стає рельєфною (якщо укласти таку фарбу грубими мазками). Цей рельєф можна легко відчути долонею.

малювання

Щоб якнайшвидше навчитися малювати, краще скористатися підтримкою педагога. Вчитель роз'яснить вам тонкощі малювання краще за будь-які підручники. Звичайно, якщо ви вчитеся малювати самостійно, то можете використовувати для цього самовчителі та відеоуроки. Але заняття з учителем допоможуть вам просунутися у своїй майстерності значно швидше. Потрібно тільки не забувати про регулярну практику.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.