ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Яку користь приносить організму шоколад?

Велика Епоха

На сьогодні шоколад — найулюбленіші солодощі у всьому світі. Його батьківщина — Центральна та Південна Америка. Індіанці ще багато століть тому виявили, що з плодів какао дерева можна готувати ароматний і поживний напій — він і був попередником того шоколаду, який ми знаємо сьогодні. Але не варто приймати шоколад лише як насолоду. Цей продукт дуже корисний — звичайно, якщо говорити про якісний натуральний шоколад та його помірне вживання.

шоколад
шоколад

Виробництво шоколаду

Відмінний шоколад виробляють у Швейцарії, Бельгії, США. Є хороші виробники цієї насолоди і в Україні. Одна з найбільших фабрик на території країни належить компанії "Міленіум" (Millennium). Шоколад цього бренду можна побачити у будь-якому українському супермаркеті. Якщо ви хочете підтримати українського виробника, то нічого переплачувати за продукцію іноземних компаній — шоколад, що виробляється в Україні, теж дуже смачний і якісний.

Millennium
Millennium

Чим корисний шоколад?

Шоколад є багатим джерелом енергії, тому його навіть включають до складу сухих пайків для військових. Якщо людина відчуває слабкість та втому, то лише кілька шматочків шоколадної плитки допоможуть їй відновити сили та повернути бадьорість.

шоколад
шоколад

Цей продукт є відмінним антидепресантом, підіймає настрій і допомагає швидше впоратися зі стресом. Так що якщо ви раптом відчуєте зневіру, то заваріть чай і з'їжте кілька шматочків улюбленого шоколаду.

шоколад
шоколад

Корисно їсти шоколад тим людям, які мають проблеми із серцем та судинами. У продукті містяться флавоноїди — ті ж речовини, якими багаті вина і виноград. Шоколад стимулює мозкову активність, тому дуже корисний людям, зайнятим розумовою працею.

шоколад
шоколад

Як і інші продукти на нашому столі, шоколад буде корисним лише при помірному вживанні. Є люди, які мають особливу слабкість до шоколаду і скаржаться на те, що у них розвинулася залежність від нього. Але багато вчених вважають, що не існує справжньої хворобливої ​​залежності від шоколаду. На думку, є лише психологічні причини надмірного захоплення цим продуктом.

Шоколад може бути як самостійними ласощами, так і інгредієнтом для приготування багатьох страв. Серед них є не лише десерти. Наприклад, трохи гіркого шоколаду можна додати до яловичини, яка тушкується з овочами та рисом. Шоколад надасть страві особливого, дуже незвичайного смаку.