ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Чоловічі джинси: історія, тенденції та де знайти

Велика Епоха

Світ усе життя чекав на цей виріб, і отримавши його, з гідністю використовує щодня, красиво доповнюючи та щосезону відкриваючи заново. Чоловічі джинси, тут йде мова про них.

чоловічі джинси
чоловічі джинси

Вперше вони з’явилися у 1853-му на просторах Сполучених Штатів Америки з-під руки талановитого Леві Штрауса, а виготовлені були, аби забезпечити фермерів та золотошукачів міцною та надійною екіпіровкою для роботи. Саме тому, матеріал було обрано максимально щільний, глибокий синій колір, який не так швидко проявляв би сліди забруднення, а всі стики та нашарування матеріалів було закріплено (увага) металевими клепками. Звичайно, сьогодні модний ринок пропонує дещо схоже з моделлю тих часів, враховуючи циклічність моди.

джинси для чоловіків
джинси для чоловіків

Знову всім до смаку широкі просторі штанини, прості кольори та зрозумілий крій. Адже такі фасони відрізняються зручністю та практичністю для використання в різних стильових поєднаннях. Тобто вони можуть знадобитися і для образу в звичному всім casual style зі світшотом, кросівками та курткою, і для напівформального ансамблю з трикотажним блейзером, брогами та пальто.

джинси
джинси

Звісно, це не все, що сьогодні пропонує фешн-індустрія. Ми бачимо і шалений політ фантазії з різного роду декоративним оформленням у вигляді печворку, потертого тиснення, вишивки, принтів-лого, виварених технік формування відтінків матеріалу, тощо. Такі варіанти більше відображають осучаснену культуру нульових. Щоб відтворити автентичний образ тих часів, ми радимо використовувати разом з декорованим денімом яскравий верх у вигляді вітровок з неоновими деталями, яскраві кепки та інші аксесуари.

джинси для чоловіків
джинси для чоловіків

Під час вибору нової пари неабияке значення має і якість. Тому нижче про неї.

Щільний денім пригідний для використання саме в моделях прямого крою. Особливо ми радимо обирати його на прохолодні пори року, оскільки він менше пропускатиме холодне повітря всередину, відповідно, вам буде тепліше. Якщо ж вас зацікавила пряма чи приталена модель скінні, то тут краще придивитися на еластичні варіанти з домішком еластану чи поліуретану, адже саме вони забезпечать необхідну мобільність та будуть з легкістю повертатися в початкове положення без деформації силуету.

Який варіант ви не вибрали б, радимо ознайомитися і з інформацією про виробника, адже так ви дізнаєтеся про те, наскільки клієнти задоволені його продукцією і під час експлуатації, і довговічністю в цілому. Хочемо поділитися з вами місциною, де зібрано більше ста виробників зі всього світу, які мають велику та задоволену аудиторію. Це онлайн-магазин MD-Fashion. Він є офіційним дистрибьютором усіх заявлених на сайті торгових марок, а значить кожен отримає гідну та дійсно якісну модель.