Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Що треба знати про зараження вірусом папіломи

Середа, 1 грудня 2021 року

Турбота про здоров'я свого тіла – це насамперед використання дієвих заходів для захисту від вірусів, багато з яких здатні викликати дуже небезпечні захворювання. Одним із них є вірус папіломи людини. Є люди, які не вважають цей вірус дуже небезпечним і тому недооцінюють важливість заходів, спрямованих на запобігання зараженню.


вірус папіломи

Що робити, якщо є підозри зараження?

Якщо ви підозрюєте, що в якийсь момент могли заразитися вірусом папіломи, то для підтвердження або спростування вам потрібно буде здати аналізи та пройти діагностику. Записатися на такі процедури можна в одному із медичних центрів мережі "Батьківщина". Після проходження діагностики та отримання результатів аналізів лікар визначить, чи є у вашому організмі вірус і скаже, що потрібно робити для усунення цієї проблеми.


вірус papilloma

Як захиститися від вірусу папіломи

Нерідко він передається від матері новонародженій дитині, у такому разі передача не залежатиме від того, наскільки добре людина дотримується правил гігієни. Але в інших випадках саме вони дають змогу захиститися від вірусу.

Заразитися вірусом можна при відвідуванні лазні чи сауни. Для того, щоб знизити ймовірність зараження, беріть із собою оброблені антисептиком гумові капці, не сідайте на полиці без попередньої обробки антисептиком. Також для впевненості краще брати із собою рушник із дому, а не користуватися тим, який можна замовити у лазні.

Таких же правил гігієни потрібно дотримуватись і при проживанні в готелі, санаторії. Ніколи не слід користуватися тими бритвами та епіляторами, якими користуються інші люди. Це також може призвести до зараження. Одним словом, якщо завжди стежити за гігієною при відвідуванні громадських місць, то можна значно знизити ймовірність зараження вірусом, позбавлятися якого дуже складно.

Чому це небезпечно?

Якщо організм людини здоровий і має хороший імунітет, то вірус, швидше за все, не завдасть йому серйозної шкоди. Після зараження може пройти близько 2 років, після чого природний захист організму впорається із зараженням. Але якщо вірус влаштовується в організмі, то це може суттєво нашкодити здоров'ю. Наприклад, може спровокувати розвиток раку, включаючи ракове захворювання чоловічих статевих органів. Тому ігнорувати профілактичні заходи не варто. Набагато легше запобігти зараженню, ніж боротися з вірусом.

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.