Середа, Тра 25, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Безповітряне обладнання для фарбування

Субота, 11 грудня 2021 року

Якщо вам потрібно пофарбувати раму вікна, двері літньої кухні або дерев'яну альтанку, то для цього ви можете скористатися звичайним пензликом або валиком. Але ці найпростіші інструменти будуть марними, якщо потрібно досягти ідеально рівного накладання шару фарби без напливів, хвиль тощо. Такої якості фарбування поверхонь можна досягти, якщо використовувати спеціальне обладнання для фарбування. Замовити його можна на сайті компанії Profinstrument UA. Особливо добре зарекомендувало себе безповітряне обладнання — спеціальні пристрої, які розпорошують фарбу без використання повітря.

покраска авто

Робота безповітряного обладнання

Рідка фарба в агрегаті на високій швидкості подається в сопло, де вона розпадається на безліч найдрібніших частинок. Вони й осідають на поверхні, фарбуючи її. Головною перевагою такого обладнання є економне використання фарби, що вигідно відрізняється від пневматичної техніки для фарбування. Фарба при безповітряному розпиленні лягає рівним шаром, на поверхні не створюються напливи та інші дефекти, які погіршують зовнішній вигляд конструкції, що фарбується.

обладнання для фарбування

Використання

Безповітряне обладнання для фарбування знаходить широке застосування у промисловості, використовується у будівельних та ремонтних роботах, також його можна використовувати у побутових умовах. Воно значно полегшує процес фарбування, позбавляє людину необхідності робити це вручну з використанням валиків і кистей. При цьому в такій техніці можна використовувати найрізноманітніші лакофарбові матеріали, включаючи епоксидні склади.

апарат для безповітрнної покраски

Переваги

Безповітряне обладнання для фарбування відрізняється високою продуктивністю і тому особливо корисним там, де потрібно виконувати великі обсяги робіт: при внутрішній обробці квартир, будинків і офісів, при фасадних роботах, фарбуванні різноманітних металевих конструкцій на промислових підприємствах тощо.

Безповітряне обладнання

Здатність такого обладнання економно витрачати фарбу стає особливо відчутною саме під час виконання масштабних робіт. У результаті його використання дозволяє зберегти чимало грошей, особливо якщо йдеться про дорогі фарби. Працювати з такою технікою зручно, фарбування поверхонь не буде дуже трудомістким для оператора. Її можна використовувати навіть там, де немає доступу до електрики – вона здатна працювати в автономному режимі.