ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Компанія PUMA та її історія для шанувальників одягу і взуття бренду

Велика Епоха

Одяг та взуття бренду PUMA, мабуть, не потребує реклами. Зображення пуми у стрибку на ній вже давно стало настільки впізнаваним, що цей бренд складно сплутати з іншим. Це одяг насамперед для активних людей, які займаються спортом та взагалі не уявляють своє життя без руху.

лого puma
лого puma

Купити оригінальні брендові речі PUMA в Україні

Для покупки одягу та аксесуарів цього легендарного бренду найкраще обрати офіційний інтернет-магазин. Тут ви гарантовано придбаєте оригінальні речі за справедливою ціною, адже покупці офіційного сайту на 100% захищені від покупки підробок. До того ж у магазині іноді проходять акції з хорошими знижками, завдяки яким ви зможете заощадити, купуючи фірмовий одяг. В асортименті магазину є штани та толстовки, худі та футболки, різноманітні головні убори, рюкзаки та багато іншого.

худі
худі

Трохи про історію бренду

Компанія, чиєю емблемою є пума у ​​стрибку, була заснована ще 1948 року. Але якщо простежити її історію ретельніше, можна вважати, що PUMA з'явилася ще 1924 року. Щоправда, тоді назва в компанії була іншою. Її засновниками були німці брати Дасслери, які невдовзі після Першої світової почали випускати спортивне взуття та одяг. Цікаво, що першою продукцією нової компанії були домашні капці та спеціальне взуття, яке призначалося для тренувань інвалідів. Оскільки в повоєнний час їх було багато, то й продукція компанії користувалася попитом.

кросівки puma
кросівки puma

Справжнім проривом для компанії став винахід Адольф Дасслера перших у світі футбольних бутс з шипами. Це взуття було швидко оцінено спортсменами і стало дуже популярним серед покупців. Попит на бутси був таким високим, що братам довелося масштабувати виробництво, будувати нову фабрику і наймати нових робітників.

одяг PUMA
одяг PUMA

Після початку Другої світової війни успішна фабрика братів Дасслер була конфіскована нацистами, і це попри те, що обидва брати теж були членами партії. Після закінчення війни виробництво взуття вдалося відновити. Але 1948 року стався поділ однієї фабрики на дві. Перша сьогодні відома як Adidas, а друга — це легендарна PUMA. Сталося це на тлі розбіжностей між братами, котрі після цього стали ворогами, і обидві компанії постійно конкурували між собою. Щоправда, сьогодні це не заважає мільйонам покупців насолоджуватися найвищою якістю продукції двох брендів.

кросівки
кросівки

*Коментар: редакція не несе відповідальності за зміст та думки, викладені у статтях зі знаком Ⓟ.