ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Про лікаря-терапевта, його спеціалізацію та особливості роботи

Велика Епоха

Є думка, що терапевт — це якийсь не дуже серйозний лікар, який тільки й робить, що швидко оглядає пацієнтів, видає довідки та спрямовує їх до інших фахівців. Насправді це не так. Лікар-терапевт — це медик широкого профілю, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні багатьох різних захворювань. І його послуги дуже потрібні саме через його універсальність. Звичайно, якщо він не в змозі визначити діагноз і призначити лікування, він направить пацієнта до інших лікарів з вужчою спеціалізацією.

терапевт
терапевт

Докладніше про роботу терапевта

Якщо у вас є симптоми вірусної чи бактеріальної інфекції, то вам варто вирушати саме до терапевта. Також цей лікар спеціалізується на захворюваннях, що вражають серцево-судинну систему та органи травлення. Він огляне пацієнта, призначить діагностичні процедури, встановить діагноз та визначить методику лікування. Звертатися до терапевта слід і при захворюваннях дихальних органів. Він може проводити первинну діагностику захворювань щитоподібної залози, нирок, сечового міхура та інших органів.

Про лікаря-терапевта, його спеціалізацію та особливості роботи

Роль терапевта у медичному обслуговуванні

Категорія "сімейних лікарів" потроху приживається в Україні, а для розвинених західних країн вона давно звична. Сімейний лікар – це той спеціаліст, який спостерігає за здоров'ям кожного члена сім'ї, регулярно приймає своїх постійних пацієнтів, діагностує захворювання та лікує їх. І саме терапевт найкраще справляється із роллю сімейного лікаря, оскільки є спеціалістом широкого профілю. Дуже добре, якщо ви одного разу знайдете висококваліфікованого терапевта, до якого ходитимете протягом багатьох років. Скористатися послугами такого лікаря можна у медичному центрі Med Ok. Його персонал складається з висококваліфікованих медиків, які знають свою справу та вміють знаходити контакт навіть із наймолодшими пацієнтами.

сімейний лікар
сімейний лікар

Діагностика та лікування в одного і того ж терапевта протягом багатьох років має свої переваги. Завдяки цьому між пацієнтом та лікарем встановлюються товариські стосунки, що дуже важливо. Такому лікареві простіше довіритися, до того ж за багато років пацієнт зможе переконатися у його високій кваліфікації та порядності. Відповідно, і лікареві простіше взаємодіяти з пацієнтом, якого він добре знає. Він буде поінформований про слабкі сторони його організму, що допоможе йому точніше ставити діагнози та швидше знаходити причини проблем зі здоров'ям.