Субота, Тра 21, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Трохи про історію гірчиці та її використання

П'ятниця, 17 грудня 2021 року

Гірчиця є однією з найзвичніших приправ на нашому столі. Але далеко не кожен знає історію використання рослини, насіння якого є приправою.

Гірчиця

Гірчиця в давнину і сьогодні

В Індії насіння гірчиці використовувалося як приправа ще близько 3 тисяч років до нашої ери. Пізніше ця рослина стала відомим європейцям, але тоді її найбільше цінували за лікувальні властивості, а не за смакові та ароматичні якості. Так, легендарний Гіппократ вважав, що гірчиця може лікувати кашель та біль у м'язах. Кулінарні якості гірчиці почали цінувати вже за часів раннього середньовіччя. Тоді її вирощуванням часто займалися при монастирях. Вже в ті часи були добре відомі технології вирощування самої рослини та приготування гострої приправи з її насіння.

квітка Гірчиці

Звичайно, в давнину якість насіння гірчиці була значно гірша, ніж сьогодні. Якщо вам потрібно замовити хороше насіння цієї рослини, то звертайтеся до компанії "ГОЛД ЕКСІМ". Зробити замовлення можна на сторінці https://goldexim.net/ru/category/mustard-seeds. Експортер та постачальник насіння гірчиці "ГОЛД ЕКСІМ" може гарантувати своїм клієнтам високу якість продукції та пропонує вигідні умови постачання.

Гірчиця

Використання гірчиці

У наші дні насіння цієї рослини найчастіше використовується саме як приправа. А оскільки популярність гірчиці дуже висока, то світові обсяги виробництва насіння значні. З насіння можна приготувати кілька різновидів їстівної гірчиці. Найгострішою є російська, яка готується з додаванням оцту. Вона добре поєднується з жирними м'ясними стравами, її корисно їсти при кашлі та нежиті, при закладеності носа.

Гірчиця

Набагато м'якшою є американська гірчиця. Вона містить велику кількість цукру, а її суміш рідка і тому не зовсім звична для жителів Східної Європи. Її часто подають до сосисок, хот-догів, бургерів та іншої подібної їжі.

Але користь людині приносить не тільки насіння гірчиці, а й сама рослина. Це цінний сидерат, тобто природне зелене добриво. Щоб удобрити ґрунт, спочатку вирощують гірчицю, а потім її зелену масу скошують і заорюють у землю. Розкладаючись, вона збагачує ґрунт поживними речовинами. Таке добриво є повністю безпечним для довкілля. До того ж коштує насіння гірчиці дуже недорого, тому й удобрення ґрунту за допомогою її зеленої маси теж недорого обходиться фермерам.